06-07 Mart 2020 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek olan TSSF Sualtı Kültür Mirasının Korunması Eğitmen Eğitimi kontenjanı dolmuştur.

06-07 Mart 2020 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek olan TSSF Sualtı Kültür Mirasının Korunması Eğitmen Eğitimi kontenjanı dolmuştur. Katılımcı listesi ve program aşağıdaki gibidir.

Bu eğitim Federasyonumuzca 10 kredi puanı ile kredilendirilmiştir.

EĞİTİM PROGRAM için tıklayınız.

KATILIMCI LİSTESİ:

Ad Soyad Seviye
1 Adnan YEŞİL 3 Yıldız Eğitmen
2 Ahmet Aydın TANAL 2 Yıldız Eğitmen
3 Ahmet DENİZ 1 Yıldız Eğitmen
4 Ahmet DURMAZ 1 Yıldız Eğitmen
5 Ahmet YUMURTACI 1 Yıldız Eğitmen
6 Akıner KAYA 2 Yıldız Eğitmen
7 Ali Kaan TOPUZ 2 Yıldız Eğitmen
8 Ali SONAY 2 Yıldız Eğitmen
9 Ali TÜRKER 1 Yıldız Eğitmen
10 Ali Uğur TANRISEVEN 1 Yıldız Eğitmen
11 Alparslan BAYIROĞLU 2 Yıldız Eğitmen
12 Ant Yıleri KEMER 3 Yıldız Eğitmen
13 Arif Deha AKŞİT 2 Yıldız Eğitmen
14 Asım DUMLU 2 Yıldız Eğitmen
15 Atilla UZUNER 3 Yıldız Eğitmen
16 Aydın KOÇLUOĞLU 3 Yıldız Eğitmen
17 Baki ACAR 3 Yıldız Eğitmen
18 Baturay ERYILMAZ 1 Yıldız Eğitmen
19 Baybora GİZEP 2 Yıldız Eğitmen
20 Bekir Boğaçhan TELERİ 3 Yıldız Eğitmen
21 Buğra Oğuz ŞEKER 2 Yıldız Eğitmen
22 Burçin DİNLER 2 Yıldız Eğitmen
23 Burhanettin AKTANSOY 3 Yıldız Eğitmen
24 Bülent GENÇ 2 Yıldız Eğitmen
25 Can AKSAKAL 1 Yıldız Eğitmen
26 Can CİNDEMİR 3 Yıldız Eğitmen
27 Emre TAŞKINOĞLU 1 Yıldız Eğitmen
28 Engin KORAL 2 Yıldız Eğitmen
29 Ercan DURMUŞ 1 Yıldız Eğitmen
30 Erkan ÖNAL 3 Yıldız Eğitmen
31 Erkan ZEYTİNCİ 2 Yıldız Eğitmen
32 Ezgi YALÇIN 1 Yıldız Eğitmen
33 Ferhat KARAOĞLAN 1 Yıldız Eğitmen
34 Fıratcan GEDİK 1 Yıldız Eğitmen
35 Fuat ÇİFCİ 1 Yıldız Eğitmen
36 Gül ARABACI 1 Yıldız Eğitmen
37 Gürhan HORZUM 2 Yıldız Eğitmen
38 Gürol VELİOĞLU 3 Yıldız Eğitmen
39 Hakan BÜYÜK 2 Yıldız Eğitmen
40 Hatice ÇALIŞKAN 1 Yıldız Eğitmen
41 Hüseyin Can BALTA 1 Yıldız Eğitmen
42 İbrahim GÜRKAN 2 Yıldız Eğitmen
43 İlker HANÇER 1 Yıldız Eğitmen
44 Kadir ARI 1 Yıldız Eğitmen
45 Kağan TÜRKEN 2 Yıldız Eğitmen
46 Kemal ÇALIŞKAN 3 Yıldız Eğitmen
47 Koray GERÇE 2 Yıldız Eğitmen
48 Koray ŞENOL 1 Yıldız Eğitmen
49 Levent IŞIK 1 Yıldız Eğitmen
50 Leyla YURTSEVEN 1 Yıldız Eğitmen
51 Mehmet AVCU 3 Yıldız Eğitmen
52 Mehmet Cenk Ozan AKKOCA 2 Yıldız Eğitmen
53 Mehmet Kubilay AKGÜR 2 Yıldız Eğitmen
54 Melike Deniz YURTSEVER 1 Yıldız Eğitmen
55 Melisa YILDIRIM 1 Yıldız Eğitmen
56 Murat ATASOY 1 Yıldız Eğitmen
57 Murat BÜYÜKAYDIN 1 Yıldız Eğitmen
58 Murat HASIRCI 1 Yıldız Eğitmen
59 Mustafa NAZLIER 1 Yıldız Eğitmen
60 Mutlu GÜNAY 3 Yıldız Eğitmen
61 Necdet UYGUR 3 Yıldız Eğitmen
62 Oğulcan OYMACI 1 Yıldız Eğitmen
63 Oğuzhan İKİZOĞLU 1 Yıldız Eğitmen
64 Osman Levent CACEKLİ 1 Yıldız Eğitmen
65 Ömer Furkan SÜNER 1 Yıldız Eğitmen
66 Önder DİKTAŞ 1 Yıldız Eğitmen
67 Rakıp YAŞAR 1 Yıldız Eğitmen
68 Roy OKSEN 3 Yıldız Eğitmen
69 Sadettin Alper ERZEYBEK 2 Yıldız Eğitmen
70 Sait Bahadır DALKILIÇ 1 Yıldız Eğitmen
71 Samet UYĞUR 2 Yıldız Eğitmen
72 Seçkin ÇOPUR 1 Yıldız Eğitmen
73 Selin SERPEN 1 Yıldız Eğitmen
74 Serap GİZEP 2 Yıldız Eğitmen
75 Serdar BOSTANCI 2 Yıldız Eğitmen
76 Serdar Emre BALABAN 1 Yıldız Eğitmen
77 Sertan AYDIN 2 Yıldız Eğitmen
78 Sezgin BAYHAN 1 Yıldız Eğitmen
79 Tamer ÇETİN 1 Yıldız Eğitmen
80 Tarık DEĞİRMENCİ 2 Yıldız Eğitmen
81 Tolga PAT 2 Yıldız Eğitmen
82 Tunçer Mustafa UYSAL 2 Yıldız Eğitmen
83 UMUT TÜRKEL 1 Yıldız Eğitmen
84 Ümit ORGAN 1 Yıldız Eğitmen
85 Ümran Başak GÜLEKEN 1 Yıldız Eğitmen
86 Volkan ARTUT 2 Yıldız Eğitmen
87 Volkan YİĞİTOL 2 Yıldız Eğitmen
88 Yalçın Onur KILIÇ 1 Yıldız Eğitmen
89 Yiğit GEZER 1 Yıldız Eğitmen
90 Yusuf KAYAOĞLU 2 Yıldız Eğitmen

FAALİYET ADRESİ
*Dokuz Eylül Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Cumhuriyet Bulvarı No:144 (BORDO SALON) Alsancak/İZMİR

PROGRAM

06 Mart 2020 Cuma

  • 11.00 Kayıt – BORDO SALON
  • 13.00 Açılış Konuşmaları
  • 13.30-14.30 Sualtı Kültür Mirasının önemi ve ICOMOS – Doç.Dr. Zeynep AKTÜRE
  • 14.30-15.30 Ege Kıyıları Sualtı Araştırmaları – Doç.Dr. Harun ÖZDAŞ
  • 15.30-15.45 Çay-Kahve Molası
  • 15.45-16.30 Temel Arkeoloji – Dr. Eda Güngör ALPER
  • 16.30-17.15 Deneysel Arkeoloji Çalışmaları – Osman ERKURT-Mualla ERKURT
  • 17.15-18.00 Tarih Öncesi Denizcilik ve Deneysel Arkeoloji – Koray ALPER

07 Mart 2020 Cumartesi

  • 09.30-10.30 Sualtında Karşılaşılabilecek Eserlere Bir Bakış 1- Doç.Dr. Hakan ÖNİZ
  • 10.30-11.15 Tarihte ve Günümüzde Gemi Boyaları – Prof.Dr. Levent CAVAS
  • 11.15-12.15 Sualtında Karşılaşılabilecek Eserlere Bir Bakış 2 – Doç.Dr. Hakan ÖNİZ
  • 12.15-13.30 Öğle Yemeği
  • 12.-13.10 Sualtı Film Gösterimi “Sualtı Cenneti: Antalya” – Tahsin CEYLAN
  • 13.10-14.00 Sualtı Kültür Mirası, Yasalar ve Yönetmelikler – İhsan TERCAN
  • 14.00-14.45 Sualtı Kültür Mirasının Korunmasında Farkındalık – Ceyda ÖZTOSUN
  • 14.45-15.00 Çay-Kahve Molası
  • 15.00-15.45 Tarih Öncesi ve Tarihi Çağlar – Günay DÖNMEZ
  • 15.45-16.30 Roma, Selçuklu ve Osmanlı Döneminde Denizcilik – Koray ALPER
  • 16.30-17.30 Sınav ve Kapanış

Hakkında Hilal Çelik

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Antrenörlük Temel ve Uygulama Eğitim Ücreti

Antrenörlük Temel ve Uygulama Eğitim Ücreti Temel ve uygulama eğitiminden oluşan antrenör eğitim programının ilk …