1 Ve 2 Yıldız Dalış Eğitmeni Ve Rehber Dalıcı Sınav sonuçları açıklandı.

23-24 Mart 2019 Tarihlerinde Manisa’da Yapılan 1 Ve 2 Yıldız Dalış Eğitmeni Ve Rehber Dalıcı Sınav Sonuçları Açıklandı.

Federasyonumuzun faaliyet programında yer alan 1 ve 2 Yıldız Dalış Eğitmeni ve Rehber Dalıcı sınavları 23-24 Mart 2019 tarihlerinde Manisa’da yapıldı. Sınavlara katılan 34 Bir Yıldız Dalış Eğitmeni adayından 14’ü; 7 İki Yıldız Dalış Eğitmeni adayından 4’ü ve 30 Rehber Dalıcı adayından 13’ü başarılı oldular. Yeni eğitmen ve rehber dalıcılarımızı tebrik ederiz.

Sınavlarımıza gösterdikleri yardım ve katkılardan ötürü Manisa Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ve tüm personeline, İzmir İl Temsilcimiz Sayın Hüseyin SÖKMEN, Manisa İl Temsilcimiz Sayın Hayrettin Hayri TOKMAKÇI’ya teşekkür ederiz.

Sınav jürimizi oluşturan üç yıldız eğitmenlerimiz; Sınav direktörü Sayın Erhan ÖZTÜRK, Sayın Cem KARABAY, Sayın Ercan ZEYBEK, Sayın Rıza BİRKAN, Sayın Zafer ONUR, Sayın Can CİNDEMİR ve Sayın Boğaç Dağhan GÜNÖZ’e ve sınav denetmenlerimiz; Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Murat ÖZEL’e ve üç yıldız eğitmenimiz Sayın Adnan BÜYÜK’e gösterdikleri özverili emekleri için teşekkür ederiz.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

YENİ İKİ YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

  • Canan Ergan
  • Ömer Gezgin
  • Sinan Ulusoy
  • Sunay Yıldız

YENİ BİR YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

  • Begüm Süyök
  • Ekrem Kara
  • Emre Arslan
  • Görkem Berkim Başal
  • Murat Cantaş
  • Nazlı Deniz Bulutlar
  • Onur Barış Tolga
  • Ömer Faruk Oka
  • Samet Molla
  • Savaş Toyata
  • Serdar Işık
  • Soner Sülüöz
  • Ümit Şen
  • Yüksel Korkmazer

YENİ REHBER DALICILARIMIZ

  • Ahmet Uz
  • Hasan Endes
  • Hulusi Emre Harmankaya
  • Hüseyin Doğdu
  • Mehmet Aylak
  • Mehmet Mert Şener
  • Mesut Dağdagül
  • Onur Ekşioğlu
  • Şems Hasibe Özmen Kılıç
  • Tolga Durmaz
  • Turgay Kurt
  • Uğur Ünal
  • Yusuf Burak Peköz

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TSSF Antrenman Programlanması Seminer Katılımcı Listesi

TSSF Antrenman Programlanması Seminer Katılımcı Listesi 06.10.2020 Saat: 11:00-12:00 AHMET USLU ALİ GÖZ ALİ ENES …