1 ve 2 yıldız eğitmen ve rehber dalıcı sınav sonuçları açıklandı

1 ve 2 yıldız eğitmen ve rehber dalıcı sınav sonuçları açıklandı

19-20 Mart 2016 tarihlerinde Manisa ve Yeni Foça’da yapılan sınavların sonucunda, sınavlara katılan 7 İki Yıldız Eğitmen adayından 1’i; 37 Bir Yıldız Eğitmen adayından 9’u ve 33 Rehber Dalıcı adayından 9’u başarılı olmuştur. Sınavlara Federasyon Başkanımız Sayın Doç. Dr. Şahin ÖZEN ve Federasyon Asbaşkanımız Sayın Prof. Dr. Şamil Aktaş da gözlemci olarak katılmıştır.
1 ve 2 Yıldız Eğitmen ve Rehber Dalıcı sınav komisyonumuzu oluşturan 3 Yıldız Eğitmenlerimiz Sayın Boğaç Dağhan GÜNÖZ, Sayın Cem KARABAY, Sayın Engin KONDUL, Sayın Orçun NAZİK ve Sayın Özgür KOCAMAZ’a ve sınav denetmenimiz Sayın Engin PALAOĞLU’na teşekkür ederiz.
Manisa’da ve Yeni Foça’da sınavların mükemmel şekilde tamamlanmasında gösterdikleri özverili katkı ve yardımlarından ötürü Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Dr. Savaş DUMAN’a, Şube Müdürümüz Sayın Hüseyin SÖKMEN’e, Manisa İl Temsilcimiz Sayın Hayrettin Hayri TOKMAKÇI’ya, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Karşıyaka Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Murat ÖZEL’e, Engin Deniz ve Doğa Sporları Merkezimizden Sayın Engin PALAOĞLU’na, Foça Dalış Merkezimizden Sayın Aydın AYKUT’a teşekkür ederiz.
Sınavlarda başarılı olan Dalış Eğitmeni ve Rehber Dalıcılarımızı tebrik ederiz.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)
YENİ 2 YILDIZ EĞİTMENİMİZ
 • Özcan SAVRAN
YENİ 1 YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ
 1. Ahmet Baran BACAK
 2. Ahmet YUMURTACI
 3. Candost ALKIŞLAR
 4. Mehmet ŞAM
 5. Necmettin ÖZTÜRK
 6. Ozan ÇUBUK
 7. Özgün PEKERGİN
 8. Tarık DEĞİRMENCİ
 9. Ümit Can KAYA
YENİ REHBER DALICILARIMIZ
 1. Ercan ÖZİNAN
 2. Murat ULUSOY
 3. Mustafa ÖZPINAR
 4. Necla Dilek TÜNERİ
 5. Ozan ÇUBUK
 6. Semih ÖZTÜRK
 7. Turgay BİLEN
 8. Yusuf Deniz ACARLAR
 9. Yusuf ÖZTÜRK