13-14 Mayıs 2017 Tarihlerinde Manisa ve Yeni Foça’da Yapılan 1 ve 2 Yıldız Eğitmen ve Rehber Dalıcı Sınav Sonuçları Açıklandı

13-14 MAYIS 2017 TARİHLERİNDE MANİSA VE YENİ FOÇA’DA YAPILAN 1 ve 2 YILDIZ EĞİTMEN VE REHBER DALICI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.

13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Manisa ve Yeni Foça’da yapılan sınavların sonucunda, sınavlara katılan 13 İki Yıldız Eğitmen adayından 8’i; 50 Bir Yıldız Eğitmen adayından 40’ı ve 21 Rehber Dalıcı adayından 10’u başarılı olmuştur. Sınavlara Federasyon Asbaşkanımız Sayın Prof. Dr. Şamil Aktaş da gözlemci olarak katılmıştır.

1 ve 2 Yıldız Eğitmen ve Rehber Dalıcı sınav komisyonumuzu oluşturan 3 Yıldız Eğitmenlerimiz Sayın Boğaç Dağhan GÜNÖZ, Sayın Ercan ZEYBEK, Sayın İ. Gürkan KÖMÜRCÜ, Sayın Mutlu GÜNAY ve Sayın Rıza BİRKAN’a ve sınav denetmenimiz Sayın Bedri SİNCAR’a teşekkür ederiz.

Manisa’da ve Yeni Foça’da sınavların mükemmel şekilde tamamlanmasında gösterdikleri özverili katkı ve yardımlarından ötürü Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yönetimine, Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu personeline, Uzman ve Eğitmen Sayın Hayrettin Hayri TOKMAKÇI’ya, İzmir İl Temsilcimiz Sayın Hüseyin SÖKMEN’e, Engin Deniz ve Doğa Sporları Merkezimizden Sayın Engin PALAOĞLU’na teşekkür ederiz.

Sınavlarda başarılı olan Dalış Eğitmeni ve Rehber Dalıcılarımızı tebrik ederiz.

YENİ 2 YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

1.    Ahmet Kökcü
2.    Aşkın Yakıştıran
3.    Ayşin Sitare Işınal
4.    Bahtiyar İdil Ötkeren Baydar
5.    Barış Bayazıd Uysal
6.    Berk Tart
7.    Çağatay Gülay
8.    Ümit Can Kaya

 

YENİ 1 YILDIZ EĞİTMENLERİMİZ

1.    Adnan Cemre Aksoy
2.    Burak Yazanlar
3.    Caner Taçyıldız
4.    Deniz Başeğmez
5.    Dilay Küçük
6.    Egecan Bingöl
7.    Ensar Cem Çakar
8.    Ercan Durmuş
9.    Ercüment Şen
10.  Evrim Tüfenkçi
11.  Ezgi Yalçın
12.  Gökalp Dinçalp
13.  Gökhan Genç
14.  Güneş Türen
15.  Hakan Levent
16.  Hayri Ertuğrul Çete
17.  Kağan Erel
18.  Mehmet Yüksel
19.  Melikcan Yenişen
20.  Mustafa Balabanoğlu
21.  Mustafa Eren
22.  Mustafa Taşkın
23.  Mücahit Akkuş
24.  Namık Kemal İnan
25.  Onur Üzmez
26.  Özcan Sonkurt
27.  Özcan Yurtseven
28.  Özgür Nail
29.  Selahattin Çevik
30.  Simay Ayça Çolak
31.  Şeyda Yörük
32.  Tolga Şahin
33.  Tuğrul İnci
34.  Ümit Aydın Bostancı
35.  Veysel Kurtuluş
36.  Volkan Narcı
37.  Yalçın Onur Kılıç
38.  Yiğit Gezer
39.  Yusuf Aydoğan
40.  Zeynep Güler

 

YENİ REHBER DALICILARIMIZ

1.    Alper Ali Tandal
2.    Barış Şimşek
3.    Birsen Feray Biçgel
4.    Eray İnceler
5.    İbrahim Timuçin Alkaya
6.    Mehmet Hakan Sak
7.    Mehmet Sezgin
8.    Okan Günay
9.    Orhan Akkaya
10.  Sinan Atıcı

 

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Antrenör Eğitimi Temel Eğitimi Başvuruları

Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren …