18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’MİZİN 106. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’MİZİN 106. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Bugün, 106. Yıldönümü’nü kutladığımız 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü… Ülkemizin Kurtuluş Savaşı mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin ruhunu ve gururunu bugün bir kez daha yaşıyoruz.

Çanakkale Zaferi’nin vücut bulduğu Gelibolu’da can veren şehitlerimiz ve gazilerimiz düşüncelerimiz ve kalbimizde her daim yaşıyor. O tarihte genç bir subay olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri stratejik zekâsı ve cesareti ile kumanda ettiği kahraman ordumuzun çocukları olarak çağdaş Türkiye’ye her zaman sahip çıktığımızın ve çıkacağımızın sözünü veriyoruz. Tarihten gelen sorumluluklarımızın bilinciyle hem sınırda, hem vatan sathının her alanında ülkemizi geleceğe emin adımlarla taşımak gayretindeyiz. Demokrasi mücadelemize içerden ve dışardan gelecek, ülkemizi bölmeye çalışacak her türlü kalkışmanın karşısında tek vücut olarak durmak, şehitlerimize olan borcumuzdur.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nün 106. Yıldönümü’nde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle selamlıyoruz.

Sualtı topluluğu üyelerimizin ve tüm Türkiye’nin 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutlarız.

Hakkında