19-20 Kasım da Muğla / Bodrum da yapılacak Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı Kesin Katılımcı Listeleri Yayınlandı.

Sınava Katılacak Kesin Aday Listesi

  Ad Soyad Katılacağı Sınav
1 ABDULHALİM AYTAÇ Bronz Cankurtaran Eğitmen
2 AHMET GÜL Bronz Cankurtaran Eğitmen
3 ALAATTİN EMİROĞLU Bronz Cankurtaran Eğitmen
4 BATUHAN NADİR BİNGÖL Bronz Cankurtaran Eğitmen
5 BERK ELGİN Bronz Cankurtaran Eğitmen
6 ELÇİN GÜÇLÜ Bronz Cankurtaran Eğitmen
7 ERSİN OTSEKİN Bronz Cankurtaran Eğitmen
8 GÖKHAN MEHMET ALİ DORUK Bronz Cankurtaran Eğitmen
9 GÜRKAN ÇETİNER Bronz Cankurtaran Eğitmen
10 HÜSEYİN KORKMAZ Bronz Cankurtaran Eğitmen
11 MELİKE AKKAYA Bronz Cankurtaran Eğitmen
12 MERAL KAYMAK Bronz Cankurtaran Eğitmen
13 NECDET ERCAN Bronz Cankurtaran Eğitmen
14 ÖZGÜR ÖKBAY Bronz Cankurtaran Eğitmen
15 RESUL KARGIN Bronz Cankurtaran Eğitmen
16 SERKAN KILIÇ Bronz Cankurtaran Eğitmen
17 YASİN CÖMERT Bronz Cankurtaran Eğitmen
18 BERAT KOCAMAN Gümüş Cankurtaran Eğitmen

19-20 Kasım 2022 tarihinde Muğla / Bodrum da düzenlenecek olan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na girmeye hak kazanan adayların dikkatine ;

  • Adayların 19 Kasım 2022 saat 08:00 da Yahşi Mahallesi Hortma Caddesi No: 91 Bodrum / Muğla adresinde bulunan Zuzuu Beach Hotel toplantı salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.
  • Tüm cankurtaran eğitmen adaylarının yanlarında MAYO, HAVLU, BONE bulundurmaları gerekmektedir.
  • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen sınavına katılacak adayların tüm malzemeleri (Şamandıra, Pusula, BC, Regülatör, Dalış elbisesi, ABC malzeme, Sualtı yazı tahtası,) ile beraber gelmeleri gerekmektedir. Dalış Malzemeleri sadece Gümüş Cankurtaran Sınavına katılacaklar tarafından getirilecektir.
  • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınava katılacak tüm adayların mevcut TSSF Cankurtaran Talimatında belirtilen katılım koşullarına uygunlukları denetlenecektir.
  • Sınav günü tüm adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik gösteremeyen adaylar sınava alınmayacaktır.
  • Teorik sınavlara itiraz sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 dakika içinde sözlü ve 1 saat içinde yazılı olarak yapılır. İtiraz bedeli 350 TL’dir. İtirazında haklı olana bu bedel geri ödenir. Uygulama sınavına, sonuçlarının internet sitesinde ilanından sonra 2 gün içinde itiraz edilebilir. İtiraz bedeli 350 TL’dir ve bu bedel ödendikten sonra itiraz yazılı olarak sınav kuruluna iletilir. Adayın itirazı haklı bulunursa ödediği bedel iade edilir.
  • GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMENİsınavına katılacak adaylar, en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Bronz Cankurtaran Eğitmeni belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.
  • BRONZ CANKURTARAN EĞİTMENİsınavına katılacak adaylar en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Altın Cankurtaran Belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.

Hakkında TSSF ADMIN