Anasayfa / Haberler / Su Kayağı / 2017 Kablolu Wakeboard Federasyon Kupası Resmi sonuçlar

2017 Kablolu Wakeboard Federasyon Kupası Resmi sonuçlar

2017 Kablolu Wakeboard Federasyon Kupası Resmi sonuçlar

18 YAŞ ÜZERİ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI
SIRA NO KULÜP ADI PUAN
1 İzmit Belediye Spor Kuübü Derneği 364,99
2 Samsun BŞB Anakent Spor Kulübü 226,32
3 Osmangazi Belediye Spor Kulübü 106,32
4 Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor Kulüb Derneği 74,00
5 Körfez Yarımca Spor 63,00
6 Deniz Yıldızları Spor Kulübüğ Derneği 23,00

 

18 YAŞ ALTI ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI
SIRA NO KULÜP ADI PUAN
1 Samsun BŞB Anakent Spor Kulübü 284,33
2 Başaran Züccaciye Gençlik Ve Spor Kulübü 218,00
3 Deniz Yıldızları Spor Kulübüğ Derneği 110,00
4 Körfez Yarımca Spor 28,00

 

AÇIK YAŞ BAYANLAR BİREYSEL FİNAL
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GEÇERLİ PUANI
1 Ennur Hasovalı Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 48,33
2 Sinem Serenay Topsakal Osmangazi Belediye Spor Kulübü 41,33
3 Ceren Güneri Osmangazi Belediye Spor Kulübü 24,33
4 Deniz Işıl Özkan Osmangazi Belediye Spor Kulübü 20,66
5 Handenur Doğan Osmangazi Belediye Spor Kulübü 19,66
6 Hilal Doğan Osmangazi Belediye Spor Kulübü 19,00
7 Ceren Akça Osmangazi Belediye Spor Kulübü 15,00

 

18 YAŞ ALTI BİREYSEL ERKEKLER FİNAL
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GEÇERLİ PUANI
1 Rıdvan Ali Atmaca Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 90,66
2 Yusuf Eren Özdemir Osmangazi Belediye Spor 63,33
3 Ebubekir şimşek Başaran Züccaciye Gençlik Ve Spor Kulübü 61,66
4 Berfu Eğribel Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 29,33
5 Mustafa Ömer Atmaca Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 24,33
6 Emre Malçok Başaran Züccaciye Gençlik Ve Spor Kulübü 19,33
7 Bora Durak Osmangazi Belediye Spor 18,66
8 Duha Bora Bozkurt Osmangazi Belediye Spor 16,66

 

18 YAŞ ÜZERİ ERKEKLER BİREYSEL FİNAL
SIRA ADI SOYADI KULÜBÜ GEÇERLİ PUANI
1 Abdullah Doğuer İzmit Belediye Spor Kulübü Derneği 95,33
2 Hamitcan Candan İzmit Belediye Spor Kulübü Derneği 91,00
3 Hüseyin Can Türk Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 80,00
4 Ali Nevzat Topsakal Osmangazi Belediye Spor Kulübü 75,33
5 Abdülsamet Candan İzmit Belediye Spor Kulübü Derneği 71,00
6 AbdülHalil Furkan Karabıyık İzmit Belediye Spor Kulübü Derneği 63,33
7 Mert Yılmaz Güç İzmit Belediye Spor Kuübü Derneği 48,33
8 Doğan Soley Samsun BŞB. Anakent Spor Kulübü 38,00

Tüm sonuçlar : 2017-kablolu-wakeboard-tum-sonuclar-kocaeli-golkay

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Paletli Yüzme Bireysel Açık Yaş Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı

Yarışma Adı:                 Paletli Yüzme Bireysel Açık Yaş Türkiye Şampiyonası        Yer:                        İstanbul / Beylikdüzü        …

malatyafuar.com kaysericanli.com