2017 Spora Katkı Ödülü

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen’e, ‘2017 Spora Katkı Ödülü’

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, spora uzun yıllar verdiği hizmetten dolayı, 13. Geleneksel Basketbol Oskarları ve Spora Katkı Ödülleri’nde “2017 Spora Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Basketbol Adamları Derneği tarafından bu yıl 13.sü yapılacak Geleneksel Basketbol Oskarları ve spora uzun yıllar çeşitli kademelerde hizmet edenlere verilen “Spora Hizmet Ödülleri”nin sahipleri belli oldu.

100 kişilik basketbol jürisi tarafından belirlenen isimlere ödülleri, nisan ayında yapılacak törenle verilecek. Tuncay Özilhan (Anadolu Efes), Cengiz Ergün (Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı), Akif  Ümit Uztürk (TBES Federasyon Başkanı)’ın Onur Ödülü, Ferit Şahenk’in Yılın Sponsoru Ödülü’nü, Fenerbahçe’nin Yılın Erkek Takımı, Yakın Doğu Üniversitesi’nin Yılın Kadın Takımı ödülünü alacağı 13. Geleneksel Basketbol Oskarları ve Spora Katkı Ödülleri’ne layık görülen isimler arasında Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen’e, “2017 Spora Katkı Ödülü” verilecek.

Türk sporu açısından böylesine anlamlı bir ödüle layık görüldüğü için, yıllardır hizmet verdiği sualtı sporları topluluğu adına gurur duyduğunu belirten Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Sporumuzun her alanında dünyada sesimizi duyurmak için bir spor adamı olarak hizmet vermeye devam edeceğim. Sualtı sporlarında son yıllarda yakaladığımız başarı grafiğinin ardında, binlerce üyesi olan sualtı topluluğumuzun her bir ferdinin samimi çabaları vardır. Bizim görevimiz, bu heyecanın ve çabanın uluslararası zaferlere dönüşmesi için bir aile atmosferi içinde sporcularımıza destek olmak, onların ihtiyaçlarını karşılamaktır” dedi.

Doç. Dr. Şahin Özen, layık görüldüğü ödül için Basketbol Adamları Derneği’ne ve jüri üyelerine teşekkür etti.

Hakkında