2018 Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası Müsabaka Talimatnamesi

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye şampiyonası müsabaka talimatıdır.

MÜSABAKA BİLGİLERİ :

 • Tarih : 19-20-21-22 Nisan2018
 • Yer :Beylikdüzü Olimpik Yüzme Havuzu
 • Kategori : Erkekler ve Kadınlar Sualtı Hokeyi Büyükler Türkiye Şampiyonası tek devreli lig esasına göre oynanacaktır. Erkekler 2 kategoride yer alacak olup, 2017 sezonu Büyükler Türkiye Şampiyonası sıralamasına ve talimatına göre 8 takım 1. Lig , diğer takımlar 2. Lig olarak mücadele edilecektir.
 • Son Başvuru Tarihi : 13 Nisan 2018 cuma günü saat 16:00
 • Teknik Toplantı : 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 18:00’da Beylikdüzü olimpik Yüzme Havuzunda yapılacaktır.
  Teknik toplantı;
  – Toplantı, katılımcı kulüpler fazla olduğu takdirde Perşembe günü saat:13:00’da başlayacak ve müsabakalarda toplantı sonrası saat 14:30’da başlayacaktır.
  – Katılımın normal olması durumunda teknik toplantı saati 18:00’da olacak ve müsabakalar ertesi gün yapılacaktır.
  – Teknik toplantıya; her kulüp adına, onaylı kafile listesinde ismi yazılı olan takım antrenörü ya da idarecisi olarak görevlendirilmiş, en fazla 2(iki) kişi katılacaktır. Yarışmaya katılan kulüpler ile ilgisi olmayan kişiler ve sporcular kesinlikle teknik toplantıya katılamayacaklardır.
  – Teknik toplantıya, kafile listesinde adı yazılı antrenör veya idareci ile geçerli yazılı mazeret dilekçesi bildirmeden katılmayan kulüpler kesinlikle yarışmalara alınmayacaktır.
  Müsabakalarda uygulanacak sistem ve maç süreleri, katılımcı kulüp sayılarına göre yayınlanacak fikstür ile ilan edilecektir.

Esame listesi : Sualti-hokeyi-esame-listesi-formu

Talimat : 2018-sualti-hokeyi-buyukler-turkiye-sampiyonasi-musabaka-talimatnamesi

Hakkında