2024 SEZONU Paletli Yüzme Kulüpleri Kulüp Akreditasyon İşlemleri

2024 SEZONU Paletli Yüzme Kulüpleri Kulüp Akreditasyon İşlemleri

  1. 2024 yılı planlı faaliyet programında yer alan yarışmalara katılabilmek için;

Paletli Yüzme müsabakalarına katılım sağlayacak tüm kulüplerin 29 Ocak 2024 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar akreditasyon işlemlerini bitirmiş olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan akreditasyon başvuruları kabul edilmeyecektir.

29.01.2024 tarihinden sonra yeni kurulmuş olan kulüpler için katılım göstereceği turnuvadan önce akreditasyon yapılabilir. Böyle bir durumda akreditasyon belgelerine ek olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden “Kulüp Bilgi Formunu” onaylı bir şekilde alarak evrakların içine eklemelidir.

 

  1. 2024 yılı akreditasyon işlemleri için aşağıda yazılı olan evraklar düzenlenerek akreditasyon@tssf.gov.tr adresine belirtilen tarihe kadar gönderilmelidir.
  2. Kulüp yetkilisi tarafından onaylanmış üst yazı.(yazı örneği için tıklayınız.)
  3. Kulüp yönetim kurulu karar defteri fotokopisi-(2024 yılında yapılacak olan branşa katılım isteği ve çalıştıracağı antrenörün ismi kararda yazılı olmalıdır)
  4. Antrenör İstek Formu – https://tssf.gov.tr/formlar/ (Aktif sporculuk hayatı devam eden bir antrenör, sporcusu olduğu kulüp dışında başka bir kulüpte antrenör olarak görev alamaz. Aktif sporcu ve antrenör, hakem olarak görev alamaz)
  5. En az 2. Kademe Antrenör için ödeme dekontu. Ödeme bankadan EFT yoluyla yapılmalıdır ve antrenör istek formuna dekont eklenmelidir) Kredi Kartı ile ödeme kabul edilmeyecektir.
  6. 01.2024 tarihinden sonra kurulmuş kulüpler için Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden onaylı “Kulüp Bilgi Formu”
  7. Akreditasyon işlemini tamamlamayan olan kulüpler 2024 yılında yapılacak paletli yüzme yarışmalarına kabul edilmeyecektir.
  8. 2023-2024 sezonuna ait yeni sporcu lisanslarının çıkartılması ya da önceki sezona ait lisansların vize işlemleri 17.07.2020 tarihinde yayınlanan yönetmelikte belirtildiği üzere sadece Gençlik ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri tarafından yapılacaktır.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında TSSF ADMIN