21-22 Mart 2020 tarihlerinde  İstanbul’da düzenlenecek olan “Donanımlı Dalış Eğitmenleri Gelişim Semineri”kontenjanı dolmuştur.

21-22 Mart 2020 tarihlerinde  İstanbul’da düzenlenecek olan “Donanımlı Dalış Eğitmenleri Gelişim Semineri”kontenjanı dolmuştur.

Ad Soyad Seviye
1 Ahmet YUMURTACI 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
2 Ali Yücel ÇEÇE 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
3 Alpay BAŞARAN 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
4 Aydın Murat ATASOY 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
5 Bahadır KARAKAŞ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
6 Baturay ERYILMAZ 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
7 Birol DEMİRCİ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
8 Burhanettin AKTANSOY 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
9 Cem Karabay 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
10 Cenk YOLERİ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
11 Çağatay GÜLAY 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
12 Ercan DURMUŞ 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
13 Erkan Önal 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
14 Görkem Berkim BAŞAL 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
15 Hicran UZUN 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
16 Hüseyin GÜNGÖR 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
17 İbrahim Çelebi 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
18 İlker HANÇER 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
19 Kağan TÜRKEN 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
20 Levent PEKER 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
21 Mahmut İĞDE 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
22 Mehmet AVCU 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
23 Mehmet Erhan ÖZTÜRK 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
24 Muammer CİVELEK 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
25 Murat BÜYÜKAYDIN 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
26 Murat CANTAŞ 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
27 Murat KİTAPÇI 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
28 Mustafa TABAR 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
29 Muzaffer Aydın AKŞOŞ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
30 Münevver Kesim 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
31 Oktar GÖNÜLTAŞ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
32 Ömer Faruk OKA 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
33 Özgür KÖROĞLU 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
34 Özgür ÖZBEK 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
35 Samet MOLLA 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
35 Savaş TOYATA 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
36 Sedat TÜRKMEN 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
37 Seray Oray ERCAN 3 Yıldız Dalış Eğitmeni
38 Serkan KAYAPINAR 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
39 Soner SULUÖZ 1 Yıldız Dalış Eğitmeni
40 Soydan CENGİZ 2 Yıldız Dalış Eğitmeni
Not: Başvurular alfabetik olarak sıralanmıştır.

EĞİTİM ADRESİ:

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Z-16 Nolu Amfi

Adres: İnönü Mah. Kayışdağı Cad.326A 26 Ağustos Yerleşimi 34755 Ataşehir – İstanbul

EĞİTİM PROGRAMI:

1.       GÜN  – 21 Mart 2020, Cumartesi
10.00-11.00 Temel İlkyardım Eğitimleri (Teorik ve Uygulamalı)
11.15-11:30 Ara
11.30-12.30 Temel İlkyardım Eğitimleri (Teorik ve Uygulamalı)
12.30-13.30 Öğlen Yemeği
13.30-14.30 Temel İlkyardım Eğitimleri (Teorik ve Uygulamalı)
14.30-14.45 Ara
14.45-15.45 Temel İlkyardım Eğitimleri (Teorik ve Uygulamalı)

Eğitmen:

Prof. Dr. İbrahim İKİZCELİ

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı  

2.       GÜN – 22 Mart 2020, Pazar
10.00-11.00 Dalış Sağlığı ve Dalış Kazaları
11.15-11:30 Ara
11.30-12.30 Dalış Sağlığı ve Dalış Kazaları
12.30-13.30 Öğlen Yemeği
13.30-14.30 Dalış Sağlığı ve Dalış Kazaları
14.30-14.45 Ara
14.45-15.45 Dalış Sağlığı ve Dalış Kazaları

Eğitmen:

Prof. Dr.Akın Savaş TOKLU

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı

Hakkında Hilal Çelik

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Antrenörlük Temel ve Uygulama Eğitim Ücreti

Antrenörlük Temel ve Uygulama Eğitim Ücreti Temel ve uygulama eğitiminden oluşan antrenör eğitim programının ilk …