23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

Birinci Büyük Millet Meclisi’mizin 23 Nisan 1920’de açılışıyla halka devredilen ulusal egemenliği gelecek nesillere armağan ve emanet etmek için Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. Yıldönümü’nü gururla ve sevinçle kutluyoruz.

Ülkemizin en değerli hazinesi olan çocuklarımıza daha çağdaş ve daha yaşanılabilir bir Türkiye bırakmak için sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ediyoruz. Onların mutlu, başarılı olması, fikri, vicdanı ve irfanı hür nesiller olarak dünya tarihine damga vurması için Sualtı Sporları Federasyonu olarak tüm imkânlarımızı seferber ettiğimizi belirtmenin gururu içindeyiz.

Her alanda olduğu gibi sualtı sporlarında da ülkemizi geleceğe taşıyan çocuklarımız başta olmak üzere tüm Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuksu bir mutlulukla ve tüm kalbimizle kutluyoruz.

Bu vesileyle çocuklarımıza bağımsız ve çağdaş bir vatan bırakmak için ülkemizin kuruluşundan bu güne kadar hayatı pahasına vatanımızı savunan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Doç. Dr. Şahin ÖZEN

TSSF Başkanı

Hakkında