23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

Egemenliği 101 yıl önce milletimize veren ve milli egemenliğimizi ülkemizi geleceğe taşıyacak genç nesillere emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, çocuklara bayram olarak armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızın 101. Yılı’nı heyecan ve gururla kutluyoruz.
Geleceğimizi ve milli egemenliğimizi koruyacak olan çocuklarımız için ortaya koyacağımız en büyük kazanımlar vatan sevgisi, millet sevgisi, doğa sevgisi, spor ve sanat sevgisi ile bilimin ışığındaki bilgi ve tecrübelerdir. Bu kazanımları sahip nesiller için federasyonumuz, binlerce çocuk ve gencimizi sporla buluşturuyor. Özgüveni yüksek, çevresi ve kendiyle barışık çocuklarımızın yetişmesine dün olduğu gibi bugün de ve yarın da katkı sağlayacağız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın neşesi ve mutluluğu her çocuğumuzun sonuna kadar yaşaması gereken asırlık bir gurur tablosudur. Ülkemizde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve dünyanın birçok ülkesinde yaşayan çocuklarımızın, sualtı topluluğu üyelerimizin, 23 Nisan Ulusal
Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm kalbimizle kutluyoruz.

Hakkında