28-19 kasım 2015 tarihlerinde Manisa ve Yeni Foça’da yapılan 1 ve 2 yıldız eğitmen gümüş ve bronz cankurtaran eğitmeni ve rehber dalıcı sınav sonuçları

28-29 KASIM 2015 TARİHLERİNDE MANİSA VE YENİ FOÇA’DA YAPILAN 1 ve 2 YILDIZ EĞİTMEN, GÜMÜŞ VE BRONZ CANKURTARAN EĞİTMENİ VE REHBER DALICI SINAV SONUÇLARI
28-29 Kasım 2015 tarihlerinde Manisa ve Yeni Foça’da yapılan sınavların sonucunda, sınavlara katılan sekiz 2 Yıldız Eğitmen adayından 2’si, 29 1 Yıldız Eğitmen adayından 12’si, 6 Gümüş Cankurtaran Eğitmen adayından ikisi, 5 Bronz Cankurtaran Eğitmen adayından 4’ü ve 20 Rehber Dalıcı adayından 11’i başarılı olmuştur. Sınavlara Federasyon Başkanımız Sayın Doç. Dr. Şahin ÖZEN ve Federasyon Asbaşkanımız Sayın Prof. Dr. Şamil Aktaş da gözlemci olarak katılmıştır.
1 ve 2 Yıldız Eğitmen ve Rehber Dalıcı sınav komisyonumuzu oluşturan 3 Yıldız Eğitmenlerimiz Sayın Ercan ZEYBEK, Sayın Cem KARABAY, Sayın Gaye DÜLGER, Sayın Özgür KOCAMAZ ve Sayın Boğaç Dağhan GÜNÖZ’e ve sınav denetmenimiz Sayın Ersin KALFA’ya teşekkür ederiz.
Gümüş ve Bronz Cankurtaran Eğitmeni sınav komisyonumuzu oluşturan Altın Cankurtaran Eğitmenimiz Sayın Erhan ÖZTÜRK’e ve Gümüş Cankurtaran Eğitmenlerimiz Sayın Metin SAVAŞ ve Sayın Hayrettin Hayri TOKMAKÇI’ya ve sınav denetmenimiz Altın Cankurtaran Eğitmeni Sayın Bedri SİNCAR’a teşekkür ederiz.
Manisa’da ve Yeni Foça’da sınavların mükemmel şekilde tamamlanmasında gösterdikleri özverili katkı ve yardımlarından ötürü Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Dr. Savaş DUMAN’a, Şube Müdürümüz Sayın Hüseyin SÖKMEN’e, Engin Deniz ve Doğa Sporları Merkezimizden Sayın Engin PALAOĞLU’na, Foça Dalış Merkezimizden Sayın Aydın AYKUT’a ve bölge hakemlerimizden Sayın Sertaç KARAGÜZEL’e teşekkür ederiz.
Sınavlarda başarılı olan Dalış Eğitmeni, Cankurtaran Eğitmeni ve Rehber Dalıcılarımızı tebrik ederiz.
Yeni 2 Yıldız Eğitmenlerimiz:
Erhan ONAT
Ömer BİROL
Yeni Gümüş Cankurtaran Eğitmenlerimiz:
Emrah CAN
Ümit Can KAYA
Yeni 1 Yıldız Eğitmenlerimiz:
Adem DURSUN
Bahadır KARAKAŞ
Barış GENÇAY
Beste Pınar ÇAĞLAYAN
Emre AYDIN
Emre ÖZÖZEN
Mevlüt Mete KALIN
Murat ULUSOY
Sabri GEL
Serkan YAMAN
Therese Anna MARIA
Tolga AKDEMİR
Yeni Bronz Cankurtaran Eğitmenlerimiz:
Ahmet GÖDELER
M. Ali EYÜPOĞLU
Özkan GÜLER
Varol Adnan OZAN
Yeni Rehber Dalıcılarımız:
Ali Yücel ÇEÇE
Bahadır KARAKAŞ
Bülent AYDIN
Haluk Murat POYRAZ
Hüseyin DALKILIÇ
Mehmet HEREKLİOĞLU
Özcan SAVRAN
Pınar YURTSEVEN
Savaş BAKIRTAŞ
Tolga AKDEMİR
Yıldız ALEMDAR