28-29 Kasım da Muğla / Ortaca da yapılacak Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı Kesin Katılımcı Listeleri Yayınlandı.

Sınava Katılacak Kesin Aday Listesi 

Ad Soyad Katılacağı Sınav
1 İHSAN ÖD Bronz Cankurtaran Eğitmen
2 ABDULVAHAP KARAASLAN Bronz Cankurtaran Eğitmen
3 ECE ALTINÖRS Bronz Cankurtaran Eğitmen
4 ERDEM SAVAŞ Bronz Cankurtaran Eğitmen
5 FATİH ALBAYRAK Bronz Cankurtaran Eğitmen
6 FERHAT AKIN Bronz Cankurtaran Eğitmen
7 GÜRHAN GÜLER Bronz Cankurtaran Eğitmen
8 HASAN ATABEY ERDÖNMEZ Bronz Cankurtaran Eğitmen
9 MEHMET YÜKSEL Bronz Cankurtaran Eğitmen
10 Mehtiali GÜL Bronz Cankurtaran Eğitmen
11 MESUT DAĞDAGÜL Bronz Cankurtaran Eğitmen
12 SELİMCAN TÜRK Bronz Cankurtaran Eğitmen
13 SEMİH KARAMAN Bronz Cankurtaran Eğitmen
14 SONER ŞANAL Bronz Cankurtaran Eğitmen
15 TOLGA ERCAN Bronz Cankurtaran Eğitmen
16 TUNÇ KÖSTENCELİ Bronz Cankurtaran Eğitmen
17 FURKAN PİŞKİNSOY Gümüş Cankurtaran Eğitmen
18 BAHADIR KULAKAÇ Gümüş Cankurtaran Eğitmen

 

28-29 Kasım 2022 tarihinde Muğla / Ortaca da düzenlenecek olan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na girmeye hak kazanan adayların dikkatine ;

  • Adayların 28 Kasım 2022 saat 08:00 da Dalyan Mah. Şehit Adil Büyükcengiz Sok. No:7, 48600 Ortaca/Muğla adresinde bulunan BC Spa Hotel toplantı salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.
  • Tüm cankurtaran eğitmen adaylarının yanlarında sınava germek için gereken malzemeler, MAYO, HAVLU, BONE bulundurmaları gerekmektedir.
  • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen sınavına katılacak adayların tüm malzemeleri (Şamandıra, Pusula, BC, Regülatör, Dalış elbisesi, ABC malzeme, Sualtı yazı tahtası,) ile beraber gelmeleri gerekmektedir. Dalış Malzemeleri sadece Gümüş Cankurtaran Sınavına katılacaklar tarafından getirilecektir.
  • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınava katılacak tüm adayların mevcut TSSF Cankurtaran Talimatında belirtilen katılım koşullarına uygunlukları denetlenecektir.
  • Sınav günü tüm adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik gösteremeyen adaylar sınava alınmayacaktır.
  • Teorik sınavlara itiraz sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 dakika içinde sözlü ve 1 saat içinde yazılı olarak yapılır. İtiraz bedeli 350 TL’dir. İtirazında haklı olana bu bedel geri ödenir. Uygulama sınavına, sonuçlarının internet sitesinde ilanından sonra 2 gün içinde itiraz edilebilir. İtiraz bedeli 350 TL’dir ve bu bedel ödendikten sonra itiraz yazılı olarak sınav kuruluna iletilir. Adayın itirazı haklı bulunursa ödediği bedel iade edilir.
  • GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMENİ sınavına katılacak adaylar, en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Bronz Cankurtaran Eğitmeni belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.
  • BRONZ CANKURTARAN EĞİTMENİ sınavına katılacak adaylar en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Altın Cankurtaran Belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.

Hakkında TSSF ADMIN