29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki kahraman Türk milletinin kazandığı, üzerinde yaşadığımız vatan toprağının her karışını bağımsızlık ve özgürlüğüne kavuşturan Kurtuluş Savaşı’nın ardından çağdaş bir ülke inşasının temelini oluşturan Cumhuriyet rejiminin kabul edilmesinin 96. Yılı’nı büyük bir onur ve heyecanla kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin bizlere bıraktığı, her açıdan çağdaş bir ulus olmanın nesilden nesle aktarılan sorumluluğunun bilinciyle aldığımız bu kutsal değerler emanetini gelecek nesillere taşıyoruz. Ülkemizin, genç kuşakların sağlıklı beden ve zihinleri üzerinde yükseldiğinin farkındalığı ile on binlerce genci sporla buluşturan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu olarak, sualtı topluluğu üyelerimizin, Türkiye ve KKTC’deki tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en samimi duygularımızla kutluyoruz.

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere cumhuriyet ve demokrasimizi kurmak, yaşatmak ve korumak için bugüne kadar hayatlarını hiçe sayan tüm asker ve sivil şehitlerimizin ruhunu rahmet ve saygıyla anıyor, gazilerimizi minnet duygularımızla selamlıyoruz.

Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

TSSF Başkanı Doç. Dr. Şahin ÖZEN

Hakkında