30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN

Türkiye Cumhuriyeti’mizin kuruluşunun temellerini atan en önemli zaferlerden Büyük Taarruz’un 30 Ağustos’ta tam bir başarıyla sonuçlanmasının 96. Yılı’nı, ülkemizde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gurur ve heyecan içinde kutluyoruz.
Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğindeki kahraman ordumuzun tarihe altın harflerle yazdırdığı 30 Ağustos Zaferi’yle bizlere emanet ettiği vatan topraklarımızın her bir karışını korumak ve yüceltmek için üzerimize düşen sorumlulukla yaşıyor ve çalışıyoruz.
Kahraman halkımızın ve ordumuzun bizlere bıraktığı cesur ve onurlu ruhtan aldığımız güçle, ülkemizin bütünlüğüne ve bekasına yönelik her türlü anti demokratik kalkışmanın, müdahalenin ve bölücü hareketlerin, dışardan gelecek tehditlerin karşısında tek yumruk olarak duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tarihimizden bizlere kalan savaşma ruhu ve gücü, gelecek nesillere aktaracağımız en değerli emanetler olacaktır.
Kurtuluş Savaşı’mızdan bugüne kadar, vatanımızın hattı ve sathı müdafaasında canlarını hiçe sayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kahraman şehitlerimizin ruhunu rahmetle yad ediyor, gazilerimize şükrânlarımızı sunuyoruz.
Sualtı topluluğu üyelerimizin, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en derin duygularımızla kutlarız.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında