30 Ağustos Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız Kutlu Olsun

Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emrindeki Türk ordusunun, Kurtuluş Savaşı’mızın sonucunu belirleyen Büyük Taarruz’unun 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanmasının 95. Yıldönümü’nü ülkemizde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde coşku ve gururla kutluyoruz.

Her türlü maddi imkânsızlığa rağmen bağımsız yaşamaya olan inancı ve vatan sevdasıyla işgalci ülkelerin esaretine canları pahasına boyun eğmeyen milletimizin bizlere emanet ettiği vatan toprağının her karışını geleceğe güvenle taşımaya devam edeceğiz.

Ülkemizi hayatın her alanındaki gelişmelerle taçlandırmak için üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana ülkemizin bütünlüğüne, istikrarına ve ulusumuzun egemenliğine dahili ve harici her türlü anti demokratik müdahalenin karşısında tek yürek olarak durduğumuzu ve duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Kurtuluş Savaşı’mızdan bugüne vatan toprağı için bedenini siper eden şehitlerimizin ruhunu saygıyla anarken, gazilerimize sonsuz şükrânlarımızı sunuyoruz.

Zaferleri ve inkılaplarıyla Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Başkumandan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, duygu ve düşünceleriyle ulusumuzun kalbinde ve fikirlerinde her daim var olacaktır.

Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında