BAŞKANIMIZ VE GENEL SEKRETERİMİZ, SUALTI SPORLARININ GELİŞMESİ İÇİN DİYARBAKIR’DA BİR DİZİ RESMİ ZİYARETTE BULUNDULAR

 

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen ve Federasyon Genel Sekreterimiz Süleyman Yağlıtaş, Diyarbakır’da sualtı sporlarının geliştirilmesiyle ilgili Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Belediyesi ve Dicle Üniversitesi’ne ziyarette bulundular.

Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, aynı zamanda üç yıldızlı dalıcı olan Diyarbakır Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz’ü makamlarında ziyaret eden Federasyon Başkanımız ve Genel Sekreterimiz, daha sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, yine üç yıldızlı dalıcı olan Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Kırbaş ve Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir ile ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdiler.

Yapılan görüşmelerde Vali Sn. Hüseyin Aksoy, Vali Yardımcısı Sn. Kürşat Güleryüz, Belediye Başkanı Sn. Cumali Atilla, Başhekim Sn. Prof. Dr. Gökhan Kırbaş ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’e öncelikle ilgi ve konukseverliklerinden dolayı çok teşekkür eden Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Yaptığımız bu ziyaretlerin ortak amacı, Diyarbakır’da sualtı sporlarını geliştirmeye yönelikti.  Bununla ilgili neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunduk ve ortak gerçekleştirebileceğimiz projeleri, organizasyonları gündeme getirdik. Kendilerine yapıcı ve destekleyici yaklaşımlarından dolayı gerçekten gönülden teşekkür ediyoruz. Diyarbakır’da gözlemlediğimiz bu destek atmosferi, sualtı sporlarında önümüzdeki yıllarda yıldız sporcuların çıkması yönünde bizi fazlasıyla umutlandırdı ” diye konuştu.

Başkanımız ve Diyarbakır Valisi Sayın Hüseyin Aksoy bir arada.

 

Başkanımız ile Diyarbakır Vali Yardımcısı Sayın Kürşat Güleryüz bir arada.

 

Başkanımız, solda Diyarbakır Vali Yardımcısı Sayın Kürşat Güleryüz ve sağda Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Sayın Prof. Dr. Gökhan Kırbaş ile bir arada.

 

Başkanımız, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cumali Atilla’ya plaket takdim ederken.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında