Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen Uygulama/Pratik Sınavları Katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklanmıştır.

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen Uygulama/Pratik Sınavları Katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklanmıştır.

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen aday Uygulama/Pratik sınavları 25 kişilik üç grup halinde;

  1. Grup 20-21 Eylül
  2. Grup 22-23 Eylül tarihlerinde, sağlık ve korunma tedbirleri koşulları sağlanarak İstanbul / Kadıköy’de yapılacaktır.

Adayların bulundukları grubun ilk gününün sabahı saat 09:00’da Kayıt için İstanbul Caddebostan Türk Balıkadamlar Spor Kulübünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Eğitmen adaylarına tüp ve ağırlık desteği verilecektir. Bunun dışındaki tüm dalış malzemeleri ve gerekli donanım (pusula, hesap makinesi ve şamandıra) adaylar tarafından temin edilerek sınav sırasında yanlarında bulundurulacaktır.

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmeni Sınavına katılacak adaylar TSSF Donanımlı Dalış Talimatı Madde 12’de belirtilen sınav kapsamında, Güncel TSSF/CMAS Bir, İki ve Üç Yıldız Dalıcı Kitapları, Pratik Eğitim Eğitmen El Kitabı ve CD si, zorunlu oldukları uzmanlıkların teorik ve pratik becerileri ile mevcut Yönetmelik ve Talimatlardan sorumlu olacaklardır.

Sınav günü tüm adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik gösteremeyen adaylar sınava alınamayacaklardır.

Kesin liste ilan edildikten sonra, sınava katılmayanlara gerekçesine bakılmaksızın başvuru bedelinin yarısı iade edilir.

Adaylar, diğer tüm hususlar için sitemizde yayınlanan Sınav Rehber’lerini inceleyebilirler.

Belirtilen listeler başvuru sırası ile sıralanmış ve listelenmiştir.

1.GRUP

1 ATABERK GÜNEŞ
2 ERKAN TÜRKER
3 MUSTAFA ATAY
4 KEMAL KARGI
5 OKTAY ABDİK
6 NİZAM KAYA
7 GÜL DEMİRCİ
8 DOĞUKAN ESEN
9 ÖZGÜR DEMİRTAŞ
10 MEHMET UTKU MIZRAK
11 KEMAL KORKMAZ
12 ENDER DÖKEN
13 DEMET DENİZ
14 OĞULCAN ESEN
15 ŞEBNEM ACAR
16 ŞEVVAL ACAR
17 ÖMER FURKAN SÜNER
18 HÜSEYİN TAÇLAN SEVER
19 AYŞEGÜL DAĞDAGÜL
20 ULAŞ ÜNDAR
21 ÖZKAN ŞENDİL
22 OĞUZHAN ZEYBEK
23 NUR ŞENYÜZ ÖZ
24 İLKER TAN
25 YUSUF SABİH YÜCETAŞ

2. GRUP

26 HAKAN AKSU
27 ZEYNEL BEKTAŞ
28 MUSTAFA ALTINAY
29 ÇAĞATAY AL
30 AHMET YUMURTACI
31 MAZLUM KİBAR
32 NURİ ONUR SERHADLI
33 FIRAT GÖKÇEN
34 DURAKHAN ZEYBEK
35 HASAN KÖŞKOĞLU
36 HALUK EĞEN
37 ONUR AYTIŞ
38 GÜLÇİN CÖMERT
39 KENAN KARAKAYA
40 TAYFUN DEMİREL
41 KUTLUAY SEVİM
42 EMİN VURAL
43 KEMAL GÖKOĞLU
44 AHMET TUNCA AYDOĞMUŞ
45 BATUHAN BEŞKAZALI
46 GÜLSÜN MEMİ
47 İSMAİL BİTEN
48 NECMETTİN DALAR
49 ENGİN TUNÇEL
50 ALİŞAN KILIÇ

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

02-07 Ağustos 2021 tarihlerinde Kaş/Antalya’da yapılan Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmeni Uygulama/Pratik sınav sonuçları açıklandı.

02-07 Ağustos 2021 tarihlerinde Kaş/Antalya’da yapılan Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmeni Uygulama/Pratik sınav sonuçları …