Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen Uygulama/Pratik Sınavları Katılmaya hak kazanan adayların listesi

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen Uygulama/Pratik Sınavları Katılmaya hak kazanan adayların listesi açıklanmıştır.

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmen aday Uygulama/Pratik sınavları 20 kişilik üç grup halinde;

  1. Grup 02-03 Ağustos
  2. Grup 04-05 Ağustos
  3. Grup 06-07 Ağustos tarihlerinde, sağlık ve korunma tedbirleri koşulları sağlanarak Antalya/Kaş’ta yapılacaktır.

Adayların bulundukları grubun ilk gününün sabahı saat 09:00’da Kayıt için Kasmahal Otel’de hazır bulunmaları gerekmektedir.

Eğitmen adaylarına tüp ve ağırlık desteği verilecektir. Bunun dışındaki tüm dalış malzemeleri ve gerekli donanım (pusula, hesap makinesi ve şamandıra) adaylar tarafından temin edilerek sınav sırasında yanlarında bulundurulacaktır.

Bir ve İki Yıldız Dalış Eğitmeni Sınavına katılacak adaylar TSSF Donanımlı Dalış Talimatı Madde 12’de belirtilen sınav kapsamında, Güncel TSSF/CMAS Bir, İki ve Üç Yıldız Dalıcı Kitapları, Pratik Eğitim Eğitmen El Kitabı ve CD si, zorunlu oldukları uzmanlıkların teorik ve pratik becerileri ile mevcut Yönetmelik ve Talimatlardan sorumlu olacaklardır.

Sınav günü tüm adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik gösteremeyen adaylar sınava alınamayacaklardır.

Kesin liste ilan edildikten sonra, sınava katılmayanlara gerekçesine bakılmaksızın başvuru bedelinin yarısı iade edilir.

Adaylar, diğer tüm hususlar için sitemizde yayınlanan Sınav Rehber’lerini inceleyebilirler.

Belirtilen listeler başvuru sırası ile sıralanmış ve listelenmiştir.

  1. Grup 02-03 Ağustos 2021

    1 TACAN BENLİ
    2 EREN BALABAN
    3 OSMAN YURDASAL
    4 KEMAL ATA YARDIMCI
    5 SEZGİN VARDAR
    6 CANER TAÇYILDIZ
    7 HASAN MEMİLİ
    8 EMRE AYDIN
    9 ÖZLEM MURTEZA
    10 FATMA DUMAN
    11 SEÇKİN ÇOPUR
    12 YAŞAR OZAN ÖZTÜRK
    13 FARUK OZAN ŞİRİN
    14 ALPER DAĞDEVİREN
    15 ONUR ACAR
    16 OSMAN CEM ÖZCAN
    17
    18 KORAY ŞENER
    19 MENEKŞE KESKİN
    20 KENAN KARAKAYA
  2. Grup 04-05 Ağustos 2021

    21 ERHAN TÜRKMEN
    22 EMRE SÖKEN
    23 OĞUZ ÖZ
    24 OSMAN ALTINTAŞ
    25 UFUK SARIOĞLU
    26 KUTSAL ULUKAYA
    27 ÖZGÜR ŞAHİN
    28 ORHAN ÖZTÜRK
    29 YAVUZ EREN GÖKTAŞ
    30 FIRAT ÇELİK
    31 RAKIP YAŞAR
    32 SERKAN KOÇ
    33 TUNAY TOPAL
    34 ONUR YILDIRIM
    35 İBRAHİM YILDIRIM
    36 DENİZ TORUN
    37 AHMET GÜL
    38 SAVAŞ TOYATA
    39 ALPER ANGIN
    40 AHMET EMİRHAN TÜLÜ
  3. Grup 06-07 Ağustos 2021

    41 ERTAÇ İNANOĞLU
    42 ÇAKIR TOP
    43 EREN KUYUMCU
    44 NURDAN DOĞAN
    45 COŞAR ÇAR
    46 UMUT TANRIKULU
    47 HALUK MAYHOŞ
    48 MELİH KAAN KÜÇÜK
    49 BERKE ÜÇVET
    50 VOLKAN TUNÇ
    51 ÖZCAN YURTSEVEN
    52 ABDUSSAMED KARAARSLAN
    53 CAN ERKAN
    54 OĞUZHAN SOYUPEK
    55 ENGİN HINÇER
    56 BEDİRHAN KÜLCÜ
    57 ORHAN SALİH ÇUBUKÇU
    58 DİLAY KÜÇÜK
    59 KEMAL GÖKOĞLU
    60 MUHAMMET UĞUR YILMAZ

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

24-25 Eylül 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na girmeye hak kazanan adayların dikkatine

24-25 Eylül 2021 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na girmeye hak …