Birlik ve Beraberlik Ortamı Tesis Edilecek

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Başkanı Oğuz Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’da sualtı sporları camiasının temsilcileriyle bir araya gelerek gerçekleştirilecek faaliyetlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Genel kurul sürecinin ardından saha çalışmalarına vakit kaybetmeden başlayan TSSF Yönetim Kurulu’nun ilk adresi başkent Ankara oldu. Başkan Aydın ve beraberinde değerlendirme toplantısına katılan Federasyon Başkan Vekili Çetin Bingül,  Federasyon As Başkanları Levent Ucuzal,  Atilla Aras, Yönetim Kurulu Üyesi Barbaros Görkey ve Federasyon  Genel Sekreteri Şehri  Şahin spor kulüpleri, dalış merkezleri, cankurtaran merkezleri temsilcileri, eğitmenler ve sporcularla bir araya gelerek katılımcıların taleplerini dinlediler.

DEĞİŞİM VE İNŞA ZAMANI GELDİ

Değerlendirme toplantısında sualtı camiasının temsilcilerine seslenen TSSF Başkanı Oğuz Aydın, camianın sorunlarını ve çözüm yöntemlerini çok iyi bildiklerini ifade etti. Başkan Aydın, konuşmasında şunları söyledi:

“Camiamızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Tespit ettiğimiz yanlışlar, eksikler ve hatalar bizi göreve talip olmaya iten ana nedenlerdi. Genel kurul sürecinde de ifade etmiştim. Sualtı camiamızın artık kaybedecek tek bir dakikası yok. Projelerimizi bir bir hayata geçirmek adına bugün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sürekli sahada olacağız. Ben ve yönetim kurulumuzda görev yapan arkadaşlarım spor kulüplerimizle, dalış merkezlerimizle, cankurtaran merkezlerimizle, eğitmenlerimiz ve sporcularımızla sürekli dirsek temasında olacağız. Federasyonumuzun kapısı her zaman açık olacak. Artık değişim ve inşa zamanı geldi. Hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Camiamızla ilgili hayallerimizi gerçekleştirdiğimizde mutluluğu hep birlikte yaşayacağız. Tüm katılımcılarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir dönem diliyorum.”

Hakkında