Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na Girmeye Hak Kazanan Adayların Dikkatine

24-25 Eylül 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınavı’na girmeye hak kazanan adayların dikkatine ;

  • Adayların 24-25 Eylül 2016 tarihinde saat 08.30’da, Türk Balıkadamlar Spor Kulübü’nde hazır bulunmaları gerekmektedir.
  • Tüm cankurtaran eğitmen adaylarının yanlarında MAYO, HAVLU, BONE bulundurmaları gerekmektedir.
  • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen sınavına katılacak adayların tüm dalış malzemeleri  (Şamandıra, Pusula, BC, Regülatör, Dalış elbisesi, ABC, Sualtı yazı tahtası, Maske, Şnorkel, Palet) ile beraber gelmeleri gerekmektedir.
    • Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Sınava katılacak tüm adayların  mevcut TSSF Cankurtaran Talimatı Madde 20 ve Madde 21’de belirtilen katılım koşullarına uygunlukları denetlenecektir.
  • Sınav günü tüm adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik gösteremeyen adaylar sınava alınamayacaklardır.
  • Kesin liste ilan edildikten sonra, sınava katılmayanlara gerekçesine bakılmaksızın başvuru bedelinin yarısı iade edilir.
  • Teorik sınavlara itiraz  sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 dakika içinde sözlü ve 1 saat içinde yazılı olarak yapılır. İtiraz bedeli 350 TL’dir. İtirazında haklı olana bu bedel geri ödenir. Uygulama sınavına, sonuçlarının internet sitesinde ilanından sonra 2 gün içinde itiraz edilebilir. İtiraz bedeli 350 TL’dir ve bu bedel ödendikten sonra itiraz yazılı olarak sınav kuruluna iletilir. Adayın itirazı haklı bulunursa ödediği bedel iade edilir.
  • GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMENİ sınavına katılacak adaylar, en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Bronz Cankurtaran Eğitmeni belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.
  • BRONZ CANKURTARAN EĞİTMENİ sınavına katılacak adaylar en az lise bitirmiş olduğuna dair diploma veya üst seviyede öğrenci olanların öğrenci olduğuna dair belge ASLINI ve Altın Cankurtaran Belge ASLINI sınav günü ibraz edeceklerdir.

BRONZ CANKURTARAN EĞİTMEN ADAYLARI
1. Hasan DEMİR
2. Bahadır KULAKAÇ
GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMEN ADAYLARI
1. Osman ARICAN
2. Gürhan HORZUM
3. Levent ATIL
4. Orhan Salih ÇUBUKCU

Sınava girecek tüm adaylara başarılar dileriz.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sayın Metin Bulut’a katılımı ve destekleri için federasyonumuz ve yönetim kurulu üyelerimiz adına teşekkür ederiz

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi ve Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel …