BRONZ VE GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMEN EĞİTİMİ SINAVI MANİSA’DA YAPILDI

BRONZ VE GÜMÜŞ CANKURTARAN EĞİTMEN EĞİTİMİ SINAVI MANİSA’DA YAPILDI

Federasyonumuzun cankurtaran branşına yönelik faaliyetleri arasında yer alan Bronz ve Gümüş Cankurtaran Eğitmen Eğitimi sınavı yapıldı.

Altın Cankurtaran Eğitmeni Tarık Oral direktörlüğünde, Gümüş Cankurtaran eğitmenleri Metin Savaş, Hayrettin Hayri Tokmakçı, Coşkun Yağız Aydın jüri üyeleri olarak hazır bulunduğu sınav süreci teorik, havuz ve deniz ortamı süreçlerini kapsadı.  19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Manisa’da gerçekleştirilen sınava 15 eğitmen adayı katıldı. Sınavı başarıyla geçen 3 eğitmen adayı Gümüş Eğitmen, 4 eğitmen adayı Bronz Eğitmen sertifikalarını almaya hak kazandılar.

Sınavlarımıza gösterdikleri yardım ve katkılardan ötürü Manisa Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ve tüm personeline, İzmir İl Temsilcimiz Sayın Hüseyin SÖKMEN, Manisa İl Temsilcimiz Sayın Hayrettin Hayri TOKMAKÇI’ya teşekkür ederiz.

Kurs direktörü Tarık Oral, sınav organizasyonuna verdikleri destekten dolayı Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen’e, jüri üyeleri  Metin Savaş, Hayrettin Hayri Tokmakçı ve Coşkun Yağız Aydın’a teşekkür ettiğini belirtti.

Yeni Gümüş Cankurtaran Eğitmenlerimiz:

  1. Çağatay ARICAN
  2. İbrahim SUNDUVAÇ
  3. Seray Oray ERCAN

Yeni Bronz Cankurtaran Eğitmenlerimiz:

  1. Boğaç Dağhan GÜNÖZ
  2. Devrim Zana KARAHAN
  3. Ertunç EVCİLER
  4. İsa ALEMDAR

Hakkında