Çalıştayın ardından başkanın teşekkür mesajı

Çalıştayın ardından başkanın teşekkür mesajı
Federasyonumuzun 2016 planlı faaliyetlerinden olan Çalıştay Değerlendirme Toplantımızı 11-13 Mart 2016 tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleştirdik.
Sualtı spor kulüpleri, cankurtaran merkezleri ve dalış merkezlerinden antrenör, eğitmen ve sporcuların katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Çalıştay’da her branşta oluşturduğumuz kurullarda değerli katılımcılar, kendi alanlarındaki tecrübelerini, başarılarını, ilgili yönetmelik ve talimatlardaki sorunları ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla ilgili yapıcı fikirlerini ortaya koyarak, yeni projelerin temelini atacak bir iletişim köprüsü kurdular.
Federasyonumuzun her geçen gün büyüyerek ülkemizin en büyük ve en başarılı federasyonlardan biri haline gelmesinde elde ettikleri uluslararası başarılarıyla büyük katkıda bulunan serbest dalış, paletli yüzme ve sualtı hokeyi branşlarındaki başarılı sporcu ve antrenörlerimiz için Çalıştay’da gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde sualtı topluluğu camiası olarak bir kez daha gururlandık.
Bu önemli organizasyonumuza katılım sağlayan yaklaşık 200 antrenör, eğitmen ve sporcumuzun  nezdinde tüm sualtı topluluğu camiasına gerek Çalıştay’a katılımları, gerekse yıl boyu yaptıkları fedakâr çalışmaları nedeniyle Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri ve şahsım adına teşekkür eder, Çalıştay’ımıza ilgi ve desteğini esirgemeyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz ile Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman’a şükranlarımızı sunarız.
Doç. Dr. Şahin Özen
BAŞKAN
Türkiye Sualtı Sporları Federasyon
www.tssf.gov.tr

calistay-resim calistay-resim2 calistay-resim3 calistay-resim4 calistay-resim5 calistay-resim6 calistay-resim7 calistay-resim8