CENK CEYLANOĞLU, CMAS DÜNYA SUALTI FOTOĞRAF VE VİDEO ŞAMPİYONASI’NIN EN ÜST DERECEDEKİ RESMİ YETKİLİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ

CENK CEYLANOĞLU, CMAS DÜNYA SUALTI FOTOĞRAF VE VİDEO ŞAMPİYONASI’NIN EN ÜST DERECEDEKİ RESMİ YETKİLİSİ OLARAK GÖREVLENDİRİLDİ

Federasyonumuzun Sualtı Görüntüleme Milli Takımı’nda Avrupa ve Dünya Şampiyonluklarına imza atan TSSF Sualtı Görüntüleme Teknik Kurul üyesi Cenk Ceylanoğlu, ekim ayında düzenlenecek CMAS Sualtı Fotoğraf ve Video Dünya Şampiyonası’nda en üst derecedeki resmi yetkilisi olan “Teknik Delege” olarak görevlendirildi.

4-9 Ekim’de Portekiz’in Maderia Adaları’na bağlı Porto Santo’da düzenlenecek olan 18. CMAS Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası ve 4. CMAS Dünya Sualtı Video Şampiyonası’ında, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları başarıları bulunan Cenk Ceylanoğlu “Teknik Delege” unvanıyla görevlendirildi. Cenk Ceylanoğlu, teknik delege olarak şampiyona direktörü, jüri başkanları ve baş hakem ile birlikte çalışıp raporlar alarak, katılımcıları denetleyip şampiyonanın yönetmeliklere uygun bir şekilde tamamlanmasından sorumlu olacak.

13-16 Eylül 2021 tarihleri arasında Kaş’ta düzenlenen TSSF Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası’nda genel koordinatör olarak görev alan Ceylanoğlu, ülkemizdeki ulusal şampiyonalarda bireysel ve takım olarak Türkiye Şampiyonlukları kazandı. Sualtı Görüntüleme Milli Takım üyesi olarak 2014’te temalı makro fotoğraf kategorisi ve toplam puanda Avrupa şampiyonluğu, 2017 yılında modelli geniş açı fotoğraf kategorisinde Sinem Ceylanoğlu ile birlikte Dünya Şampiyonluğu’na ve bireysel sıralamada Dünya Üçüncü’üğüne imza atmıştı.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında