Çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk milletinin egemenlik ilanının bütün dünyaya duyurulduğu 23 Nisan 1920’den 9 yıl sonra bu önemli tarihi Türk çocuklarına bayram olarak armağan edilmesinin mutluluğu, heyecanı ve gururunu bu 23 Nisan’da bir kez daha yaşıyoruz.

Başarılı bir nesil için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bağımsız Türkiye’nin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımızın kalplerine cesaret, bedenlerine çeviklik kazandırmak, onları daha da başarılı yapmak için Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu olarak binlerce çocuğumuza sualtı sporlarıyla tanıştırmanın ve onları sevdirmenin mutluluğunu, gururunu duyuyoruz.

Dünyada çocuklarına milli bayram armağan eden ve bu bayramı dünya çocukları ile paylaşan ilk ve tek ülke olan güzel vatanımız Türkiye’mizdeki bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı TSSF Yönetim Kurulu Üyeleri ve şahsım adına en güzel duygularımızla kutlarız.

Bu vesileyle çocuklarımıza yaşanılabilir ve bağımsız bir vatan bırakmak için ülkemizin kuruluşundan bugüne başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Doç. Dr. Şahin ÖZEN

TSSF Başkanı

Hakkında