Dünya ikincisi A milli takımımız coşkuyla karşılandı

Dünya ikincisi A milli takımımız coşkuyla karşılandı,
23 Mart-2 Nisan tarihleri arasında Güney Afrika Stellenbosch’da 19.su gerçekleştirilen CMAS Underwater Hockey World Championship (Sualtı Hokeyi Dünya Şampiyonası)’nda dünya ikincisi olarak büyük bir başarıya imza atan Sualtı Hokeyi A Milli Takımımız dün sabah erken saatlerinde yurda döndü.
Milli sporcularımız, Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin ÖZEN, sporcuların aileleri ve sporseverlerden oluşan kalabalık bir topluluk  tarafından Atatürk Havalimanı’nda coşku ve sevinçle karşılandı.
A Milli Takım sporcularını ve teknik ekibi tek tek kutlayan Doç. Dr. Şahin Özen, Türkiye’ye bu gururu yaşattıkları için Federasyon Yönetim Kurulu ve şahsı adına teşekkürlerini belirterek, bu başarıların artarak devam etmesi için Federasyon’un bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kendilerine, diğer sualtı branşlarına daha fazla destek olacaklarına vurgu yaptı.
Havalimanındaki karşılamanın ardından Milli Sporcularımız ve onlara desteğini esirgemeyen aile üyeleri ile birlikte Hampton By Hilton Otel Bakırköy’de sabah kahvaltısı yapıldı.
Sualtı Camiası Üyelerine duyurulur.
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu