Dünya Şampiyonluğu İçin Meksika’da Yarışan Sualtı Fotoğraf Milli Takımı’mıza Başarılar Dileriz

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU İÇİN MEKSİKA’DA YARIŞAN SUALTI FOTOĞRAF MİLLİ TAKIMI’MIZA BAŞARILAR DİLERİZ

19 Kasım dan itibaren antrenman dalışları gerçekleştirerek hazırlıklarını tamamlayan Sualtı Fotoğraf Milli Takımı’mız, Meksika La-Paz’da bugün başlayan ve 27 Kasım’da sona erecek 16. CMAS Dünya Sualtı Fotoğraf Şampiyonası’nda madalya için mücadele ediyor.

Balık, makro, konulu makro, geniş açı ve modelli geniş açı kategorilerinde yapılacak şampiyona sonunda 5 ayrı kategoride en iyi ilk üç fotoğraf seçilecek. Toplam alınan puanlara göre de Dünya Şampiyonu belirlenecek.

Sualtı Görüntüleme Teknik Kurul Başkanı Yrd.Doç. Dr. Asım Dumlu’nun kafile başkanlığını ve takım kaptanlığı yaptığı, Cenk Ceylanoğlu, Sinem Ceylanoğlu, Taner Atılgan ve Çağlar Atılgan’dan oluşan Sualtı Fotoğraf Milli Takımı’mıza yarışmalarda gönülden başarılar dileyen Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Ülkemizi Meksika’da en iyi şekilde temsil edebilmesi için Milli Takım fotoğrafçılarımıza, yaptıkları her dalışta başarı ve bol şans diliyorum. Yarıştıkları her kategoride madalya getirecek fotoğraflara imza atmalarını dilerim” dedi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında