Engelli Dalıcı Eğitmen Semineri 14-15 Mayıs 2018 tarihinde Darıca/KOCAELİ’nde düzenlenecektir.

Federasyonumuz tarafından planlanan Engelli Dalıcı Eğitmen Semineri 14-15 Mayıs 2018 tarihinde Darıca/KOCAELİ Elit Otel tesislerinde yapılacaktır.

Engelli Dalıcı Dalış Talimatı 16.02.2018 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Engelli bireylerimize ülke karasularını ve dalış yapılabilecek havuzları kapsayan su altı etkinliklerinin yapılabilmesi için, eğitmenlerimizin uyacakları kural ve standartların anlatılacağı bir seminer düzenlenecektir.

Seminere 16.02.2018 tarihli Engelli Dalıcı Dalış Talimatının, Engelli dalıcı eğitmen eğitimlerine katılma Madde-6 (2) Genel Koşullarını ve TSSF’ nin yetkili kuruluşunda en az bir yıl kayıtlı eğitmen olarak çalışmış olma koşulunu sağlayan tüm eğitmenlerimiz katılabilecektir.

Seminer kontenjanı 50 kişi ile sınırlıdır. Aşağıda yer alan katılım dilekçesini eksiksiz doldurarak diğer evraklar ile birlikte TSSF İstanbul birimine ulaştıran katılımcılar başvuru sırasına göre belirlenecektir. Öncelik sırası 2 ve 3 yıldız eğitmenlerimizde olacaktır. Kontenjan dışı kalan eğitmenlerimiz için ilerleyen tarihlerde ilave seminerler düzenlenecektir.

Seminere katılacak adaylarımızın en geç 2 Mayıs Çarşamba tarihinde mesai bitimine kadar katılım dilekçelerini ve istenen belgeleri dosya halinde Federasyonumuz İstanbul birimine ulaştırmaları gerekmektedir.

15 Mayıs Salı günü havuz ve deniz uygulaması yapılacaktır. Eğitmenlerimizin tüm eğitimleri takip etmesi, havuz ve deniz uygulamasına katılması zorunludur. Tüm eğitimlere eksiksiz katılan ve seminer sonunda yapılan sınavda başarılı olan eğitmenlerimize Engelli Dalıcı Eğitmeni Belgesi düzenlenecektir.

BAŞVURU KOŞULLARI ve BAŞVURU DOSYASINDA OLMASI GEREKEN BELGELER: 

  1. Seminer Katılım KATILIM DILEKCESI ASLI
  2. Savcılıktan alınacak ve seminer tarihi itibariyle 6 (altı) aydan daha eski tarihli olmamak koşulu ile adli sicil kaydı belgesi ASLI
  3. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nden alınacak ‘Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği’ne göre bir defada altı ay veya son üç yıl içerisinde toplam bir yıl yarışmalardan men ve hak mahrumiyeti cezası almamış olduğuna dair belge ASLI
  4. Sualtı Sporları, Cankurtarma, Sukayağı ve Paletli Yüzme Federasyonu Aletli Dalış Yönetmeliği ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Donanımlı Dalış Yönetmeliğine göre belgesi süresiz veya bir defada iki yıl, toplamda üç yıl süre ile iptal edilmemiş olduğuna dair Federasyondan alınacak belge için doldurulacak dilekçe SURELI SURESIZ BELGE IPTAL DILEKCESI ASLI 
  5. TSSF/CMAS Dalış Eğitmeni brövesini aldıktan sonra bir dalış kuruluşunda en az 1(bir) yıl kayıtlı eğitmen olarak çalıştığını gösterir belge FOTOKOPİSİ

 

Hakkında TSSF ADMIN