FEDERASYON BAŞKANI VE HEYETİMİZ, ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN’İ ZİYARET ETTİ

FEDERASYON BAŞKANI VE HEYETİMİZ, ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN’İ ZİYARET ETTİ

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen başkanlığında, Başkan Yardımcımız Atilla Aras ve Genel Sekreterimiz Hakan Aktaç’ın hazır bulunduğu heyetimiz Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret etti.

Üsküdar’da sualtı sporlarının yaygınlaştırılmasıyla ilgili işbirliğinin görüşüldüğü nezaket ziyaretinde, federasyon heyetimiz, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından ilgiyle karşılandı. Türkiye’nin her bölgesinde farklı branşlarda binlerce sporcusu olan federasyonumuzun Üsküdar halkının bu sporlarla daha fazla tanışması için işbirliği kapsamında karşılıklı atılabilecek adımlar ele alındı.

Ziyaretin ardından başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen tarafından Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e ziyaret anısı olarak sualtı canlı yaşamını anlatan bir fotoğraf takdim edildi.

Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen’in gösterdiği yakın ilgi ve işbirliği konusundaki yapıcı tutumu nedeniyle kendilerine teşekkür ettiğini belirterek, “Üsküdar’ın çok kalabalık genç nüfusu var. Bu gençlerimizi kesinlikle sualtı sporlarıyla daha fazla tanıştırmalı ve buradan ülkemizi temsil edecek milli sporcular çıkarmalıyız. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için belediye ile önümüzdeki dönemde karşılıklı adımlar atacağız” dedi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

 

 

 

Hakkında