Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na Katıldı

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na Katıldı

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Cumhuriyetimizin 94. Yılı dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’ın ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na katıldı.
Beştepe’deki resepsiyona siyaset, iş, sanat ve spor dünyasından yaklaşık 2 bin konuk katıldı.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde dedelerimizin ve ninelerimizin insanüstü fedakârlıkları, cesaretleri ve hayatları pahasına 94 yıl önce kurdukları Cumhuriyetin çocukları olarak tarihimizle gurur ve heyecan duyuyoruz. Onların bizlere bıraktığı en güzel ve en kutsal emaneti alnımızın akıyla geleceğe taşıyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Sayın Emine Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde verdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na katılmaktan bir mutluluk duydum. Resepsiyonda, son 1 yılda hemen her uluslararası yarışmada bayrağımızı dalgalandıran sualtı topluluğu üyelerini temsil etmek benim için gerçekten gurur vericiydi. Sualtı sporlarındaki başarılarımızda bizlerden yakın ilgisini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve eşi Sayın Emine Erdoğan’a çok teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyet değerlerini geleceğe taşıyacak gençleri yetiştirmek için üzerimize düşen sorumlulukların farkındayız. Bugüne kadar bütün gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyeti bizlere hem bayram hem de büyük bir sorumluluk olarak emanet eden, Kurtuluş Savaşı’mızdan bugüne kadar Cumhuriyetimizi kurmak ve yaşatmak için şehit düşen bütün güzel insanlarımızın ruhunu saygıyla yad ediyor, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve gazilerimizi saygıyla selamlıyoruz.”

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında