FEDERASYON BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ŞAHİN ÖZEN, CUMHURBAŞKANLIĞIMIZIN DÜZENLEDİĞİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONUNA KATILDI

FEDERASYON BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. ŞAHİN ÖZEN, CUMHURBAŞKANLIĞIMIZIN DÜZENLEDİĞİ 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESEPSİYONUNA KATILDI

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’müzün kutlama töreni için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Beştepe Külliyesi’nde “Başkomutan” sıfatıyla verdiği resepsiyonda Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen de hazır bulundu.
Havuzlu Bahçe’de saygı duruşunun ardından şehitler için Kuran-ı Kerim okunan resepsiyonda Sayın Cumhurbaşkanımız selamlama konuşması yaptı. Siyaset, sanat, iş ve spor dünyasından birçok davetlinin yer aldığı resepsiyona katılan Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Kurtuluş savaşımızda ülkemizin düşman esaretine son noktanın konulduğu 30 Ağustos’u Zafer Bayramı olarak kutlamanın bir kez daha heyecanı ve gururu içindeyiz. Cumhurbaşkanlığımızın her yıl düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna, modern Türkiye’mize yaraşır bir şekilde spor branşlarında dünya çapında başarılara imza atarak ülkemizi gururlandıran Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu adına katılmaktan büyük mutluluk ve onur duydum.

Sualtı spor branşlarımızdaki başarılarımıza gösterdiği hassas ilgiyi kutlama resepsiyonuna davet ederek de gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu vesileyle Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri ve sualtı topluluğu üyeleri adına çok teşekkür ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında