Anasayfa / Duyuru / Federasyon Başkanımız, Milli Takım Antrenörümüz ve Milli Takım Sporcularımız Bu Akşam Tek Rumeli TV’de Canlı Yayında
Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

Federasyon Başkanımız, Milli Takım Antrenörümüz ve Milli Takım Sporcularımız Bu Akşam Tek Rumeli TV’de Canlı Yayında

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin ÖZEN, Sualtı Hokeyi Milli Takım Antrenörü Kadir KIRLIOĞLU, Sualtı Hokeyi Milli Takımı Sporcusu Coşkun Orkun VURAL ve Paletli Yüzme Milli Takım Sporcusu Ayşe Ceren YEŞİLBAŞ, bu akşam saat 22.00’de Tek Rumeli TV de canlı yayınlanacak olan Spor Penceresi Programı’nda 2017 yılı başarılarımızı ve Sualtı Hokeyi Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları ile Paletli Yüzme de kazanılan Dünya Şampiyonluğu başarılarımızı anlatacaklar.

Rusya'da Sualtı Sporlarında Dünya Şampiyonlukları kazandılar.2…

Rusya'da Sualtı Sporlarında Dünya Şampiyonlukları kazandılar.26.Ülke arasında 6.kez Bayrağımızı dalgalandırdılar,İstiklal Marşımızı Gururla dinlettiler.Tek Rumeli TV'de Bu perşembe akşamı saat 22 00 da "Mehmet Çelik'le Spor Penceresi "Programı CANLI Yayın Konukları.Türkiye Sualtı Sporları Federasyon Başkanı.Doç.Dr. Şahin ÖZENSualtı Hokeyi Milli Takım Antrenörü.Kadir GIRLIOĞLUPaletli Yüzme Milli Takım Sporcusu.Dünya Şampiyonu.Ayşe Ceren YEŞİLBAŞSualtı Hokeyi Milli Takım Oyuncusu.Coşkun Orkun VURALDünyanın sualtındaki Türk ekol başarılarını Dünü, Bu Günü ve Yarının Mega Proje ve Başarılarının konuşulacağı bu program kaçmaz."SPOR DENİNCE,ÖNCE AMATÖRLER"

Δημοσιεύτηκε από Mehmet Çelik'le Spor Penceresi / Tek Rumeli Tv στις Πέμπτη, 9 Νοεμβρίου 2017

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

Hakkında Serkan Tutgun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DAN Türkiye Dalış Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı TSSF tarafından 4 kredi ile kredilendirilmiştir.

14 Ekim 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan DAN Türkiye Dalış Sağlığı ve Güvenliği Toplantısı TSSF …