FEDERASYON BAŞKANIMIZ OĞUZ AYDIN ÇOMÜ DENİZ TEKNOLOJİLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUNU ZİYARET ETTİ.

Federasyon Başkanımız Oğuz AYDIN, ÇOMÜ Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu ziyaret ederek 2022-2023 Öğretim yılında ilk kez 25 öğrenci kontenjanı açılan ve yoğun ilgi gören Deniz Teknolojileri Programı hakkında bilgi aldı.  Dalış uygulama Laboratuvarında incelemelerde bulundu.

Deniz Teknolojileri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Halit KUŞKU ’nun ev sahipliği ile gerçekleşen ziyarete, Sualtı Teknolojisi Program Başkanı  ve TSSF Cankurtarma ve Dalış Merkezleri Denetleme Kurul üyesi /Eğitimcisi  Öğr.Gör. Çetin KEDİOĞLU ve Yüksekokul Sekreteri Sabiye Fisun SERTKAYA’ da eşlik etti.

Türkiye Sualtı Sporları Feder    asyonu ile ÇOMÜ Deniz Teknolojileri Meslek Yüksek okulu arasındaki iş birliği yapılması ortak projeler ve çalışmalar yürütülmesi  kapsamında bir toplantı gerçekleştirildi

Yapılan toplantıya,   Federasyon  Başkanımız Oğuz AYDIN ile TSSF Genel Sekreteri Şehri ŞAHİN, , Sağlık Kurulu ve Çanakkale Amatör Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz ERDİL,TSSF Cankurtarma ve Dalış Merkezleri Denetleme Kurul Başkanı / Çanakkale İl Temsilcisi Alper DOĞMAZ, TSSF Cankurtarma ve Dalış Merkezleri Denetleme kurul üyesi/eğitmeni Nevzat TUNÇ ve  3 yıldız Dalış eğitmeni ve Çanakkale  Balıkadamalar Dalış ve Eğitim Merkezi yetkilisi Ercan ZEYBEK ile Serbest Dalış Milli takım Antrenörü Volkan ARTUT katıldı.

 

Hakkında TSSF ADMIN