FEDERASYON HEYETİMİZ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ SAYIN ULAŞ AKHAN’I ZİYERET ETTİ

FEDERASYON HEYETİMİZ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ SAYIN ULAŞ AKHAN’I ZİYERET ETTİ

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Başkan Yardımcımız Atilla Aras, Genel Sekreterimiz Hakan Aktaç ve Teknik Koordinatörümüz Serkan Tutgun’dan oluşan heyetimiz, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Ulaş Akhan’ı makamında ziyaret etti.

Kaş Kaymakamlığı görevinde Federasyonumuzun etkinliklerine çok değerli katkılar sunan Sayın Ulaş Akhan’ı yeni görevinde muvaffak olması temennisiyle yapılan ziyarette, Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen ve heyet üyelerimiz kendilerine tebrik ve başarı dileklerini ilettiler. Federasyon Başkanımız, “Sayın Ulaş Akhan, sualtı topluluğu faaliyetlerimize her zaman önemli destekler sundu. Sualtı sporları ailesinde kendisinin özel bir yeri var. Ziyaretimizin amacı, Sayın Akhan’a yeni görevinde başarılar dilemek. Kendisi çok kıymetli bir hizmet insanı. Yeni görevinin hayırlı olmasını, başarılarının devam etmesini diliyoruz” dedi.

Sayın Ulaş Akhan ise, ziyaretlerinden dolayı Federasyon heyetine teşekkür ederek, sualtı sporlarının gelişmesi için her türlü katkıyı bu kez Bursa’da sunmaktan mutluluk duyacağını belirtti. Ziyaret anısına karşılıklı plaketler verildi.

Kamuoyuna duyurulur.

 

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

Hakkında