FEDERASYON HEYETİMİZ, İÇİŞLERİ BAKAN YRD. PROF. DR. TAYYİP SABRİ ERDİL VE AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN METİN BULUT’U ZİYARET ETTİ

FEDERASYON HEYETİMİZ, İÇİŞLERİ BAKAN YRD. PROF. DR. TAYYİP SABRİ ERDİL VE AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN METİN BULUT’U ZİYARET ETTİ

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil ile Ak Parti Elazığ Milletvekili Sayın Metin Bulut’u makamlarında ziyaret etti.

Federasyonumuzun Genel Sekreteri Hakan Aktaç’ın da yer aldığı ziyaretlerin ilkinde İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil’e, sualtı sporlarımızda ülkemizi gururlandıran başarılarımızı aktardık. Spor branşlarımızın geliştirilmesi konusunda, özellikle de cankurtarma ve donanımlı dalış yönetmeliklerinde ihtiyaç duyulan değişiklik ve iyileştirmeler, sahil güvenlik birimleriyle işbirliği konuları üzerinde istişarede bulunuldu.

Ak Parti Merkezi’nde ziyaret ettiğimiz Elazığ Milletvekili Sayını Metin Bulut ile de sualtı sporlarında yakaladığımız başarı grafiği konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Ziyaretlerimizde sualtı sporlarının gelişimine yönelik gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle Sayın İçişleri Bakan Yardımcımız ve Sayın Vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Sualtı topluluğu ailemiz adına son derece yararlı ziyaretler gerçekleştirdik” dedi.

Hakkında