Federasyon Heyetimiz, Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü’müze Bir Dizi Ziyarette Bulundu

Federasyon Heyetimiz, Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü’müze Bir Dizi Ziyarette Bulundu

2017’de uluslararası şampiyonluk ve tarihi ilklere imza atan Federasyonumuz, bu başarılarda desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Aras, Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Caba, Genel Sekreter Hakan Aktaç, Teknik Koordinatörü Serkan Tutgun’dan oluşan heyetimiz, Spor Genel Müdür Yardımcılığı’na yeni atanan Yrd. Doç. Dr. Veli Ozan Çakır’ı makamında ziyaret ederek başarı ve işbirliği dileklerini iletti.

Ardından Genel Müdür Yardımcısı Sayın Murat Kocakaya, Gençlik ve Spor Bakanı’mız Sayın Osman Aşkın Bak’ın Danışmanı Sayın Hakan Bebek ve Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanı Sayın Ömer Kalkan ile makamlarında görüşen heyetimiz, sualtı sporlarındaki 2017 faaliyetleri, 2018 plan ve projeleri hakkında bilgi vererek karşılıklı değerlendirmelerde bulunuldu.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, sualtı topluluğu ailesi adına Yrd. Doç. Dr. Veli Ozan Çakır’a yeni görevinde hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiklerini belirterek, “Spor Bakanlığımız ve Spor Genel Müdürlüğü’müzün değerli yöneticileri ve danışmanlarına sualtı spor branşlarımızda yaptığımız etkinlikleri ve geleceğe yönelik önemli projelerimizi aktardık. Bilgi alışverişi ve değerlendirmelerde bulunduk. Başarılarımızdaki katkıları ve gelecek planlarımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Hakkında