FEDERASYONUMUZ BİLİMSEL VE MESLEKİ GELİŞİM ETKİNLİKLERİ KREDİLENDİRİLECEK

Federasyonumuz tarafından dalış ile ilgili bilimsel etkinlikler ve her türlü mesleki gelişim etkinliklerine katılım kredilendirilecek. Federasyonumuz tarafından organize edilen veya başka kurum ve kuruluşlar tarafından düzenlenen dalış ile ilişkili bilimsel etkinlikler ve her türlü mesleki gelişim etkinlikleri, bu etkinliklerin desteklenmesi, donanımlı dalış eğitmenlerimiz başta olmak üzere tüm dalıcılarımızın katılımının özendirilmesi amacıyla TSSF Akreditasyon Kurulu tarafından kredilendirilecektir. Kredi notu düzeyi duyurulan toplantılara katılan dalıcı ve eğitmenlerimiz katılım belgesini aldıklarında bu kredi notunu da almış sayılacaklardır.

Bu vesile ile 4 Şubat 2017 tarihinde İstanbul’da yapılacak “Dalış Eğitmenleri Eğitim Semineri” 8 puan ile kredilendirilmiştir. Açık katılımlı bu toplantıya katılan tüm dalıcı ve eğitmenlerimiz toplantı sonunda 8 kredi puanı alacaklardır.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında Hilal Çelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞUNA İMZA ATAN MİLLİ TAKIMIMIZ BUGÜN YURDA DÖNÜYOR

CMAS Paletli Yüzme Büyükler Dünya Şampiyonası’nda altın madalyaya imza atan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) …