FEDERASYONUMUZ, GAZİANTEP VE ÜSKÜDAR BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ

FEDERASYONUMUZ, GAZİANTEP VE ÜSKÜDAR BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Sualtı spor branşlarında, spor kulüpleri ve organizasyondaki destekleri nedeniyle büyük katkı sağlayan yerel yönetimlerle istişare ve nezaket ziyaretlerine devam eden Federasyonumuz bu kez Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi’ni ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Genel Sekreter Hakan Aktaç, dünya şampiyonlukları, ikincilik ve üçüncülükleri olan Paletli Yüzme Milli Takım sporcularımız, büyük erkeklerde Avrupa, genç erkeklerde dünya şampiyonu olan Sualtı Hokeyi Milli Takım antrenör ve sporcuları Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’i makamında ziyaret etti. Sualtı sporlarında elde edilen başarıların paylaşıldığı görüşmede, Üsküdar’da da sualtı spor branşlarının gençler arasında yaygınlaştırılması ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Şampiyon Milli Sporcular ve antrenörleri Hilmi Türkmen tarafından tebrik edildi. Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen ziyaretin anısına, Hilmi Türkmen’e plaket ve forma hediye etti.

Federasyonumuzun bir diğer önemli ziyareti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in makamında kabulü ile gerçekleşti. Paletli yüzmede önemli uluslararası başarılara imza atan Milli Sporcuları yetiştiren kulüplerin bulunduğu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı’na ziyaret sırasında Başkanımızın yanında Genel Sekreter Hakan Aktaç da hazır bulundu. Özellikle paletli yüzmede milli takımın kemik kadrosunu oluşturan sporcuların önemli bir kısmının Gaziantep’teki spor kulüplerinde yetiştiğini söyleyen Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Gaziantep halkına Fatma Şahin nezdinde teşekkür etti. 12 Ekim’de Gaziantep’te yapılacak su sporları festivaline federasyon olarak katılma yönünde mutabakata varıldı. Federasyon Başkanımız, Gaziantep Belediyesi’ne
sualtı sporlarına gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ettir. Ziyaretin anısına Fatma Şahin’e plaket takdim edildi.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında TSSF ADMIN