FEDERASYONUMUZ, SUALTI RAGBİSİ U21 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ORGANİZASYONUYLA İLGİLİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

FEDERASYONUMUZ, SUALTI RAGBİSİ U21 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU ORGANİZASYONUYLA İLGİLİ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Genel Sekreterimiz Hakan Aktaç ve Sualtı Ragbisi Milli Takımlar Antrenörü Tarkan Laleli’den oluşan heyetimiz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman ve Genel Sekreteri Mustafa Ağme’yi ziyaret etti.

Federasyon heyetimizin dün gerçekleştirdiği ziyarette 2020 yılında İzmir’de ev sahipliği yapacağımız CMAS Sualtı Ragbisi U21 Dünya Şampiyonası organizasyonu ele alındı. Sualtı ragbisinin en prestijli uluslararası yarışmalarından olan U21 Dünya Şampiyonası organizasyonunun hazırlıkları ve detayları konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Verimli geçen görüşmelerin ardından Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen tarafından Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman ve Genel Sekreteri Mustafa Ağme’ye plaket ve sualtı fotoğrafı hediye edildi.

Hakkında Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sayın Metin Bulut’a katılımı ve destekleri için federasyonumuz ve yönetim kurulu üyelerimiz adına teşekkür ederiz

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve Ak Parti MKYK Üyesi ve Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel …