Ankara’da Düzenlenmesi Planlanan Hakem Eğitim Semineri Tarihinde Değişiklik Yapılmıştır

Hakem Eğitim Semineri

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2017 faaliyet takviminde yer alan 21-22 Ocak 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenmesi planlanan “Hakem Eğitim Semineri”nin tarihinde değişiklik yapılmıştır.

“Hakem Eğitim Semineri” 14- 15 OCAK 2016 tarihlerinde Kocatepe Kahve Evi Çukurambar Şubesinde düzenlenecektir. (Adres: Kızılırmak, 1245. Cd. No: 23 Çankaya/Ankara)

  1. Seminere katılmak için hakemlerin; aşağıda örneği bulunan dilekçe ve hakem bilgi formunu doldurarak en geç 06 Ocak 2017 Cuma günü saat 17.00’ye kadar 0216 348 55 44 numaralı faksa veya info@tssf.gov.tr mail adresine göndererek müracaat etmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonraki müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
  2. Hakemlerin 2017 yılında yarışmalarda görev alabilmesi için “Hakem Eğitim Seminerine” katılması gerekmektedir. Aksi takdirde sezon içerisinde görevlendirme yapılmayacaktır.
  3. Seminerin Uygulamalı Havuz Testleri, müsabakaların düzenleneceği havuzlarda yapılacağından ABC malzemelerinin getirilmesine gerek yoktur.
  4. Seminere katılan hakemler aşağıdaki belgeleri dosyalarına konmak üzere seminer sabahı 09.00’da Federasyon görevlilerine teslim edeceklerdir.
  • Katılımcılar TSSF/CMAS dalıcı belgelerinin “Aslını” yanlarında getireceklerdir.
  • Sağlık raporu (Herhangi bir sağlık ocağından alınabilir veya 2017 yarışmalarında görev almasını engelleyici herhangi bir sağlık problemi olmadığını beyan eden dilekçe.)
  • “Sabıka Kaydı Yoktur” belgesi (e-devlet şifresi ya da savcılıktan alınabilir) veya herhangi bir sabıka kaydının olmadığına dair beyan dilekçesi.
  • 1 adet fotoğraf
  • Hakem İstek Formu (hakem kart vize ücreti 70 TL’dir.)

Hakem Bilgi Formu için tıklayınız:

HAKEM BILGI FORMU

HAKEM SEMINERI PROGRAMI

NOT: Eksik evrak teslim edenler seminere katılamayacaklardır.

    5. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Seminer tarihini ve yerini değiştirebilir.

NOT: Seminer, başvuruların en az 10 kişi olması durumunda açılabilecektir.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında