Hakem eğitim semineri başvuruları başlamıştır

Hakem eğitim semineri başvuruları başlamıştır,
Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından Hakem Eğitim Semineri aşağıdaki tarihlerde ve belirlenen illerde düzenlenecek olup, belirlenen tarihlerde illere yakın olan hakemlerin tercihlerine göre başvuru yapması gerekmektedir. Seminerin yapılacağı yer bilahare bildirilecektir.
• 28-29 KASIM 2015 – İSTANBUL
• 05-06 ARALIK 2015 – GAZİANTEP
1. Seminere katılmak için hakemlerin; Başvuru dilekçesi ve hakem bilgi formunu doldurarak en geç 25 Kasım 2015 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar 0216 348 55 44 numaralı faksa veya info@tssf.gov.tr mail adresine göndererek müracaat etmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonraki müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
2. Eğitim Seminerine katılan aday ve il hakemleri için terfi sınavı yapılacaktır.
3. Hakemlerin 2015 yılında yarışmalarda görev alabilmesi için “Hakem Eğitim Seminerine” katılması gerekmektedir. Aksi takdirde sezon içerisinde görevlendirme yapılmayacaktır.
4. Seminerin Uygulamalı Havuz Testleri, müsabakaların düzenleneceği havuzlarda yapılacağından ABC malzemelerinin getirilmesine gerek yoktur.
5. Seminere katılan hakemler aşağıdaki belgeleri dosyalarına konmak üzere seminer sabahı 09.00’da Federasyon görevlilerine teslim edeceklerdir.
      • Katılımcılar TSSF/CMAS dalıcı belgelerinin “Aslını” yanlarında getireceklerdir.
      • Sağlık raporu (Herhangi bir sağlık ocağından alınabilir veya 2015 yarışmalarında görev almasını engelleyici herhangi bir sağlık problemi olmadığını beyan eden dilekçe.
      • “Sabıka Kaydı Yoktur” belgesi (e-devlet şifresi ya da savcılıktan alınabilir) veya herhangi bir sabıka kaydının olmadığına dair beyan dilekçesi.
      • 1 adet fotoğraf
      • Hakem İstek Formu ve hakem vize ücreti olan 35 TL ücret dekontu. (terfi sınavına katılarak, terfi edenler kurs sonrasında ilave 30 TL hakem kart bedelini ödeyecektir.)
NOT: Eksik evrak teslim edenler seminere katılamayacaklardır.
6. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Seminer tarihini ve yerini değiştirebilir.
NOT: Seminer, başvuruların en az 5 kişi olması durumunda açılabilecektir. 
TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU