“Hakem Eğitim Semineri” İstanbul’da Düzenlenecektir

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu 2017 faaliyet takviminde yer alan “Hakem Eğitim Semineri” 04-05 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul’da Burhan Felek Milli Takımlar Hazırlık Kamp Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenecektir.

Not: 2017-2018 sezonu için sadece bir seminer yapılacağından sezonda görev almak isteyen tüm hakemlerimizin bu seminere katılım sağlamaları gerekmektedir.

  1. Seminere katılmak için hakemlerin; aşağıda örneği bulunan dilekçe ve hakem bilgi formunu doldurarak en geç 25 Ekim 2017 tarihi Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar 0216 348 55 44 numaralı faksa veya info@tssf.gov.tr mail adresine göndererek müracaat etmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonraki müracaatlar dikkate alınmayacaktır.
  2. Hakemlerin 2018 yılında yarışmalarda görev alabilmesi için “Hakem Eğitim Seminerine” katılması gerekmektedir. Aksi takdirde sezon içerisinde görevlendirme yapılmayacaktır.
  3. Seminerin Uygulamalı Havuz Testleri, müsabakaların düzenleneceği havuzlarda yapılacağından ABC malzemelerinin getirilmesine gerek yoktur.
  4. Seminere katılan hakemler aşağıdaki belgeleri dosyalarına konmak üzere seminer sabahı 09.30’da Federasyon görevlilerine teslim edeceklerdir. 
  • Katılımcılar TSSF/CMAS dalıcı belgelerinin “Aslını” yanlarında getireceklerdir.
  • Sağlık raporu (Herhangi bir sağlık ocağından alınabilir veya 2018 yarışmalarında görev almasını engelleyici herhangi bir sağlık problemi olmadığını beyan eden dilekçe.
  • “Sabıka Kaydı Yoktur” belgesi (e-devlet şifresi ya da savcılıktan alınabilir) veya herhangi bir sabıka kaydının olmadığına dair beyan dilekçesi.
  • 1 adet fotoğraf

NOT: Eksik evrak teslim edenler seminere katılamayacaklardır.

NOT: Hakem kart işlemleri için, Yönetim Kurulu tarafından, yıl sonunda belirlenecek olan vize ücretinin, görev öncesinde yatırılarak, Federasyondan kartın temininin sağlanması gerekmektedir.  

5. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, Seminer tarihini ve yerini değiştirebilir.

NOT: Seminer, başvuruların en az 20 kişi olması durumunda açılabilecektir.

2017-HAKEM-BILGI-FORMU

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında