İl Temsilcileri İle BESYO ve Spor Bilimleri Fakülteleri Bilgilendirme Toplantısı Marmaris’te Başlıyor

İl Temsilcileri İle BESYO ve Spor Bilimleri Fakülteleri Bilgilendirme Toplantısı Marmaris’te Başlıyor

Federasyonumuzun 2017 faaliyet programında yer alan TSSF İl Temsilcileri ile BESYO ve Spor Bilimleri Fakülteleri Bilgilendirme Toplantısı Muğla’nın Marmaris ilçesinde geniş bir katılımla yarın gerçekleştirilecek.

17-19 Mart tarihleri arasında Blue Bay Platinum Hotel’te yapılacak toplantılarda, cuma günü bölgedeki dalış merkezleriyle bir araya gelinecek.

18 Mart Cumartesi günü Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin ÖZEN’in yapacağı konuşmayla başlayacak olan toplantılar, As Başkanımız Prof. Dr. Şamil AKTAŞ, Başkan Yardımcımız Atilla ARAS, Disiplin Kurulu Başkanımız Av. Aykut OKUR, Genel Sekreterimiz Süleyman YAĞLITAŞ’ın, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kurul Üyeleri’nin ve il temsilerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek. Toplantılar kapsamında cumartesi günü serbest dalış, zıpkınla balıkavı, sualtı hokeyi, sualtı ragbisi, sualtı görüntüleme, paletli yüzme, donanımlı dalış ve cankurtarma branş tanıtımları; BESYO’lar kapsamında yapılan çalışmalar ve deneyimlerin paylaşılması; il temsilcileri görevleri ve federasyon çalışmaları bilgilendirme ve değerlendirmesi, il faaliyetlerinin ve kulüp, sporcu sayılarının arttırılmasına yönelik çalışmaların ivme kazandırılması gibi konu başlıkları ele alınarak Türkiye’nin hemen her şehrinde sualtı sporlarının yaygınlaştırılması ve geliştirilmesine yönelik adımlar atılacak.

Sualtı Topluluğu Üyelerimize Duyurulur.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

 

Hakkında