İMEAK DENİZ TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINDAKİ HEYET,  FEDERASYON BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINDAKİ HEYET,  FEDERASYON BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

İMEAK (İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri) Deniz Ticaret Odası heyeti, Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen’i makamında ziyaret ederek, ortak çalışma imkânları karşılıklı olarak ele alındı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı Tamer Kıran, İMEAK TDO Kıyı Yapıları ve Deniz Turizmi’nden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Karslıoğlu ve Dalış Turizmi Meslek Komitesi üyelerinden oluşan heyet, Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen’i dün makamında ziyaret etti. Yapılan nezaket ziyaretinde, federasyonumuz ve İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın çalışmaları hakkında karşılıklı bilgiler aktarılarak, deniz turizmine yönelik sualtı etkinliklerinde yapılabilecek ortak çalışma konuları ele alındı. Bu amaçla iki kuruluş arasında ortak bir çalışma komisyonu kurulmasına karar verildi.

Türk denizciliğinin gelişmesi misyonuyla faaliyet gösteren ülkemizin önemli ticaret ve meslek odalarından İMEAK Deniz Ticaret Odası ve sualtı sporlarında ülkemizi dünyada başarıyla temsil eden Federasyonumuzun gerçekleştirdiği buluşmanın çok verimli geçtiğini belirten Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Oda Başkanı Sayın Tamer Kıran başkanlığındaki heyet ile sualtında geleceğe yönelik ne gibi işbirlikleri yapabileceğimizi, ülke sporuna ve ekonomisine, turizmine daha fazla nasıl katkılar sunabileceğimizi konuştuk. Kendilerine, ilgilerinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı, sualtı topluluğu üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum. İnşallah, kuracağımız ortak komisyonla etkili çalışmalara imza atacağız” dedi.

Federasyonumuzun Genel Sekreteri Hakan Aktaç’ın da hazır bulunduğu ziyaret sonunda konuk heyete teşekkür plaketi, Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası’nda çekilen fotoğraf, milli takım forması ve federasyonumuzun tanıtım cd’si verildi.

Hakkında