LİSANSLI SPORCULARIMIZ, İBB’NİN HAVUZ VE FİTNESS SALONLARINI KULLANABİLECEK

LİSANSLI SPORCULARIMIZ, İBB’NİN HAVUZ VE FİTNESS SALONLARINI KULLANABİLECEK

Federasyonumuza bağlı lisanslı ve milli sporcular, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Spor İstanbul AŞ’ye ait tüm havuz ve fitness salonlarını kullanabilecek.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen başkanlığındaki heyetimizin, İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk ve İBB iştiraki Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü İ. Renay Onur’u geçen haftaki ziyaretinde İBB’ye bağlı tüm havuz ve fitness salonlarından TSSF sporcularının yararlanabilmesi kararı alınmıştı. Bu karar doğrultusunda federasyonumuza bağlı tüm lisanslı sporcular, İBB bünyesindeki Spor İstanbul AŞ’nin İstanbul genelindeki tüm havuzlarını ve havuzların bulunduğu tesisteki fitness salonlarını kullanabilecek. İBB’nin İstanbul’un tüm ilçelerinde 52 spor tesisi hizmet veriyor.

Lisanslı sporcularımızın yüzme havuzlarından ve fitness salonlarından yararlanabilmesi için tesis yönetimine güncel (aktif) lisanslarını ibraz etmeleri ve lisans numaralarını Tesis Yönetim Sistemi’ne kaydettirmeleri gerekmektedir.

İstanbul kart ya da sporcu kartı temin eden sporcularımız,  havuzları ve fitness salonlarını artık kullanabilecek.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü İ. Renay Onur ve İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e verdikleri bu önemli destek için sualtı topluluğu üyeleri adına çok teşekkür ettiğini belirterek, “Çok büyük bir federasyonuz. Sporcu sayımız çok fazla. Dolayısıyla, kullanabileceğimiz tesisler yetersiz olabilmektedir. Büyükşehir Belediyesi’nin bu desteği, sporcularımızın antrenman ihtiyacını en güzel şartlarda, karşılamasını sağlıyor. Yerel yönetimlerin, Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın, Spor Genel Müdürlüğü’müzün desteklerini her zaman farklı şekillerde görüyoruz. Bu, bizim başarımızı ve motivasyonumuzu arttırmaktadır. İBB ile ücretsiz havuz kullanımı işbirliğimiz sporcularımıza hayırlı olsun” dedi.

Sualtı topluluğu üyelerimize ve kamuoyuna duyurulur.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında