LİSANSLI VE MİLLİ SPORCULARIMIZ SPOR İSTANBUL AŞ’NİN HAVUZLARINDAN YARARLANABİLECEK

LİSANSLI VE MİLLİ SPORCULARIMIZ SPOR İSTANBUL AŞ’NİN HAVUZLARINDAN YARARLANABİLECEK

Federasyonumuza bağlı lisanslı ve milli sporcular, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Spor İstanbul AŞ’ye ait tüm havuz ve fitness salonlarından, çalışmak için ilgili tesis müdürlüklerinden randevu alarak yararlanabilecek.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen başkanlığında Genel Sekreterimiz Hakan Aktaç ve Spor Koordinatörümüz İrfan Kara’nın yer aldığı heyetimiz, İstanbul’daki lisanslı ve milli sporcuların havuz ve fitness ihtiyacını büyük ölçüde çözmek için İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk ve İBB iştiraki Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü İ. Renay Onur’u makamlarında ziyaret etti. Son derece olumlu ve yapıcı geçen görüşmelerde Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü İ. Renay Onur, işbirliği kapsamında şirketleri bünyesindeki İstanbul’da yer alan 52 spor kompleksindeki havuz ve havuzla aynı tesiste bulunan fitness salonlarından federasyonumuz sporcularının yararlanabileceğini belirtti.

Spor İstanbul AŞ’nin sunduğu bu olanakların, sualtı sporlarındaki lisanslı ve milli sporcuların havuz ve spor salonu ihtiyaçlarının karşılanması açısından gerçekten çok önemli bir gelişme olduğunu ifade eden Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, “Gençlik ve Spor Bakanlığı’mız, Spor Genel Müdürlüğü’müz Ankara’dan, yerel yönetimlerimiz ise Türkiye’nin her yerinden sualtı sporlarına destek vermeye devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor İstanbul AŞ’nin İstanbul halkına sunduğu spor tesisleri ve havuzlar, zengin bir fiziki altyapı sunmaktadır. Federasyonumuz sporcularının da ücretsiz olarak bu imkânlardan yararlanacak olması, sporcularımızın başarılarına da olumlu yansıyacaktır” dedi.

Federasyon Başkanımız Doç. Dr. Şahin Özen, Spor İstanbul AŞ ile önümüzdeki günlerde işbirliği protokolü imzalayacaklarını söyleyerek, Spor İstanbul AŞ Genel Müdürü İ. Renay Onur ve İBB Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk’e, spora ve sporcuya verdikleri destekten dolayı sualtı topluluğu üyeleri adına çok teşekkür ettiğini belirtti.

Sualtı topluluğu üyelerimize ve kamuoyuna duyurulur.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu

Hakkında