Manisa’da düzenlenecek olan rehber dalıcı sınavına girmeye hak kazanan adaylar belirlenmiştir

28 KASIM 2015 TARİHİNDE MANİSA’DA DÜZENLENECEK OLAN REHBER DALICI SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLAR BELİRLENMİŞTİR
REHBER DALICI ADAYLARI
NO AD SOYAD
 1 ÖZCAN SAVRAN
2 OKAN GÜNAY
3 BÜLENT AYDIN
4 BAHADIR KARAKAŞ
5 MEHMET HEREKLİOĞLU
6 CUMALİ ÇAKAN
7 MEHMET KUTAYHAN KARAMANOĞLU
8 FATİH AKSU
9 HALUK MURAT POYRAZ
10 MURAT CAN OKTAY
11 TOLGA AKDEMİR
12 ALİ YÜCEL ÇEÇE
13 YUSUF ÖZTÜRK
14 HÜSEYİN DALKILIÇ
15 MEHMET HAKAN SAK
16 YUSUF DENİZ ACARLAR
17 TURGAY BİLEN
18 SEMİH ÖZTÜRK
19 PINAR YURTSEVEN
20 SAVAŞ BAKIRTAŞ
21 YILDIZ ALEMDAR
REHBER DALICI SINAVI’NA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARIN DİKKATİNE
 –   Adayların 28 Kasım 2015 tarihinde saat: 12.00’de Manisa Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu’nda hazır bulunmaları gerekmektedir.
 –  Sınava katılacak tüm adayların mevcut TSSF Donanımlı Dalış Talimatında belirtilen katılım koşullarına uygunlukları denetlenecektir. Eksik evrak ile başvuru yapan ve koşulları yerine getirmediği görülen adaylar sınava alınmayacaktır veya sınavları geçersiz kabul edilecektir.
 – Eğitim günü adayların T.C. sınırları içerisinde geçerli ve resimli kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Kimlik göstermeyen adaylar sınava alınmayacaktır.
 – Kesin liste ilan edildikten sonra, sınava katılmayanlara gerekçesine bakılmaksızın başvuru bedelinin yarısı iade edilir.
 -Teorik sınavlara itiraz sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 dakika içinde sözlü ve 1 saat içinde yazılı olarak yapılır. İtiraz bedeli 350 TL’dir. İtirazında haklı olana bu bedel geri ödenir. Uygulama sınavına, sonuçlarının internet sitesinde ilanından sonra 2 gün içinde itiraz edilebilir. İtiraz bedeli 350 TL’dir ve bu bedel ödendikten sonra itiraz yazılı olarak sınav kuruluna iletilir. Adayın itirazı haklı bulunursa ödediği bedel iade edilir.
TÜRKİYE SUALTI SPORLARI FEDERASYONU