Anasayfa / Eğitmen / Duyuru / PADI EĞİTMENLERİMİZİN DİKKATİNE
Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

PADI EĞİTMENLERİMİZİN DİKKATİNE

Federasyonumuza dilekçe ile başvuruda bulunan bazı PADI eğitmenlerimiz özetle; “Federasyonumuza kayıtlı PADI eğitmeni olarak eğitim faaliyetlerini sürdürdüklerini, Federasyon tarafından eğitmen olarak tanındıklarını, esasen sistemler arasında temelde çok ufak farklılıklar olduğunu, PADI tarafından TSSF/CMAS eğitmenlerine PADI sistemine geçiş imkanı tanındığını, kendilerine de TSSF eğitmeni olabilmek için Federasyonumuz tarafından bir uyum kursu açılmasını” talep etmişlerdir.
Yönetim Kurulumuz yaptığı toplantıda bu talebi prensip olarak kabul etmiş, ancak bu konuda yeterli bir talebin olup olmadığını belirlemeye karar vermiştir. Uyum kursu sonunda her seviyeden PADI eğitmeninin TSSF 1 Yıldız Eğitmenliğe geçmesini sağlayacak bu toplantının yer ve tarihi gelen talebe göre belirlenecektir. Bu tür bir uyum kursuna katılmak isteyen PADI eğitmenlerimizin görüş ve önerilerini Federasyonumuza faks veya mail yolu ile bildirmeleri uygun olacaktır.
Saygılarımızla,
TSSF

Central Rent A Car TSSF Resmi Sponsoru

Hakkında Hilal Çelik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUALTI KÜLTÜR MİRASININ KORUNMASI EĞİTMEN EĞİTİMİ PROGRAMI

18 Kasım 2018 tarihinde Kemer/Antalya’da düzenlenecek olan SUALTI KÜLTÜR MİRASININ KORUNMASI EĞİTMEN EĞİTİMİ programı için …